آخرین اخبار : 

دل‌پیرو: در اولین روز حضور در یوونتوس نمی‌توانستم چشم‌هایم را ببندم‌

آلساندرو دل‌پیرو می‌گوید روزی که به یوونتوس پیوست از شدت خوشحالی خوابش نمی‌برد. رکورددار بازی و گلزنی در یوونتوس که سال ۱۹۹۳ از تیم دسته دومی پادووا به بانوی پیر پیوست در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای گفت: اولین شب حضورم در تورین نمی‌توانستم چشمانم را ببندم و دلیلش فقط به خاطر علاقه‌ای که به یوونتوس داشتم نبودم. آن شب سرتاپای وجودم را احساسی مثبتی فراگرفته بود و یادم هست که خیلی نخوابیدم. به تدریج درک کردم که به چه تیمی پیوسته‌ام و در کنار چه هم‌تیمی‌های بزرگی هستم. در ابتدا برایم سخت بود اما هم‌تیمی‌هایم به من کمک کردند. توانستم با هم‌تیمی‌هایم ارتباط بگیرم و درک متقابلی از یکدیگر داشته باشیم. آن بهترین اتفاقی بود که ممکن بود برایم رخ دهد.

اودینزه درباره شیوه قرارداد بستنش با یوونتوس هم گفت: زمانی که دعوت شدم تا بازی یوونتوس را در خانه اودینزه ببینم بونیپرتی (ستاره و مدیر سابق یوونتوس) به من گفت که موهایت را کوتاه کن. من آن موقع موهایم را کوتاه کرده بودم. بعد من و مدیر برنامه‌هایم نقشه ریختیم که وقتی او را دیدیم چه بگوییم اما زمانی که وارد دفتر بونیپرتی شدیم او ۵ دقیقه صحبت کرد و بعد گفت «این قراردادت است‌امضایش کن!» پنج دقیقه هم طول کشید که ما در مورد قراردادمان بحث کنیم و گفتیم که به نظر می‌رسید پیشنهاد خوبی است.

دل‌پیرو در ادامه به اولین ملاقاتش با جانی آنیلی مالک فقید باشگاه یوونتوس اشاره کرد و گفت: آنیلی. اولین بار او را در ویلار پروسا در زمین تمرینی تیم دیدم. دوره خوبی نبود. او در حالی که یک نسخه از روزنامه گاتزتا دلواسپورت دستش بود خودش را معرفی کرد و گفت:«من فکر می‌کنم که شما بهتر از چیزی هستید که این روزنامه درباره‌تان نوشته است» او سپس رفت. آنیلی با چند نفر از ما صحبت کرد اما با من صحبت نکرد. هرچند روز بعد زمانی که در یک بازی سه گل زدم او با من هم صحبت کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *