آخرین اخبار : 

دل‌بوسکه: نیمار بازیکنی متقلب است و نمی‌تواند الگوی خوبی باشد

ویسنته دل‌بوسکه سر مربی پیشین رئال و باشگاه ملی اسپانیا به انتقاد از برخی رفتارهای نیمار در زمین مسابقه پرداخت و اعتراف کرد که او با چنین رفتارهایی نمی‌تواند یک الگوی ورزشی خوب برای نسل جوان باشد.

دل‌بوسکه به نشریه موندودپورتیووی کاتالونیا اظهار کرد: به نظر من نیمار الگوی خوبی برای پیروی نیست. بحث موفقیت‌ها و آمارهای دوران بازیگری‌اش جداست و به نظر او بازیکن فوق‌العاده‌ای است. لحاظ فنی قطعاً من او را در فهرست پنج بازیکن برتر دنیا قرار می‌دهم اما او در زمین مسابقه زیاد تقلب می‌کند و سعی در فریبکاری دارد.

با فلج شدن ورزش و فوتبال دنیا به دلیل شیوع ویروس کووید ۱۹ در اقصی نقاط جهان دل‌بوسکه معتقد است که اکنون زمان خوبی است که بعضی از مردم یکسری مسائل را بیاموزند.

او ادامه داد: این وضعیت برای همه می‌‌تواند مانند یک درس آموزنده باشد اینکه هیچ‌کس همه چیز را نمی‌داند و لازم نیست که در مورد هر چیزی اظهارنظر کند. منظورم این است که نباید سعی کرد که از این وضعیت بحرانی و در حالی که این همه آدم مرده‌اند برای رسیدن به اهداف سیاسی استفاده کرد.

 

دل‌بوسکه معقد است که فصل جاری مسابقات که به خاطر شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمده است باید تا انتها برگزار شود و مسابقات را نباید نیمه‌تمام رها کرد.

او خاطر نشان کرد: لیگ‌های داخلی باید به اخر برسند. باید تکلیف قهرمانان باشگاه‌های سقوط‌کننده و صعودکننده و دیگر سهمیه‌ها مشخص شود. فصل را باید به اخر رساند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2237996

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *