آخرین اخبار : 

در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال چه گذشت؟/ حمایت از شفر در محله گل و بلبل!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال سال ۹۸ را با شکست در دربی آغاز کرد تا هم از کورس قهرمانی عقب بیفتد و هم درگیر اتفاقات رختکن و شعارهای عواداران علیه شاگردان باشد. بدتر از همه تساوی برابر سایپا در هفته بیست‌وچهارم بود تا اختلاف امتیاز با صدر جدول به هفت امتیاز برسد. تماشاگران استقلال که کاسه صبرشان لبریز شده است، پس از توقف استقلال برابر سایپا، علیه سیدمهدی رحمتی شعار سر داده و فرشید اسماعیلی را که در دربی پنالتی چیپ زده بود، هو کردند.

هیئت مدیره باشگاه استقلال پس از دربی، جلسه اضطراری تشکیل داد و بسیاری از عوامل تیم را به دلیل درگیری در رختکن و بی‌نظمی از سرپرست تیم گرفته تا معاونان را جریمه کرد. همچنین از وینفرد شفر خواسته شد به جلسه بعدی هیئت مدیره استقلال بیاید تا پاسخگوی شکست و اتفاقات رختکن باشد. (لینک گزارش جلسه هیئت مدیره)

با توقف استقلال مقابل سایپا و کاهش شانس قهرمانی این تیم، هیئت مدیره باشگاه روز گذشته (پنجشنبه) تشکیل جلسه داد که وینفرد شفر و علی خطیر، معاون ورزشی و هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه نیز در آن شرکت کردند. در شرایطی که به نظر می‌رسید هیئت مدیره تصمیماتی جدی برای نتایج استقلال بگیرد، اما همه چیز به خوشی به اخر رسید و طرفین به تعریف و تمجید از یکدیگر پرداختند!

جلسه هیئت مدیره در ابتدا با حضور شفر تشکیل شد و علی خطیر منتظر مجوز حضور در این جلسه بود. اعضای هیئت مدیره ضمن حمایت از شفر، خواستار بازگشت فرشید باقری و مهدی قائدی به تمرینات شدند. اعضا بر این باور بودند که در این مقطع، بهتر است جلوی حواشی گرفته شود.

احمد سعادتمند، رئیس هیئت مدیره ضمن حمایت از شفر اظهار کرد که باید برای فصل بعد جهت بستن تیم قوی، گرفتن ستاره و تمدید قراردادها برنامه‌ریزی کرد.

کامران منزوی، عضو هیئت مدیره باشگاه با اشاره به اتفاقات فصل گذشته برای استقلال اظهار کرد که نباید اتفاقات بین رضا افتخاری و علیرضا منصوریان در تیم تکرار شود و همه باید پشت یکدیگر باشند. او یادآور شد که هیئت مدیره، مدیرعامل و سر مربی تیم باید در کنار هم متحد باشند. فصل گذشته افتخاری مدیرعامل پیشین باشگاه با اشک ریختن از باشگاه جدا شد!

 

میرشاد ماجدی،‌ دیگر عضو هیئت مدیره با اشاره به نتایج تیم کمی سمت هواداران را گرفت و به اعضای هیئت مدیره و شفر اظهار کرد که ما باید پاسخگوی هواداران باشیم و اگر کاری نکنیم، به مشکل خواهیم خورد.

اسماعیل خلیل‌زاده نیز به شفر اظهار کرد که شما از باشگاه پول می‌گیرید و کارمند ما هستید و ما هستیم که تصمیم می‌گیریم. بهتر است ذهن‌تان را درگیر موضوع دیگری نکنید.

در ادامه، اعضا به شفر تأکید کردند که تصمیم‌گیری‌ها در هیئت مدیره صورت می‌گیرد و کاری به معاونان باشگاه نداشته باشد. شفر که همراه مترجم جدید در جلسه هیئت مدیره شرکت کرده بود، پس از صحبت‌های اعضا اظهار کرد که تلاش همه برای موفقیت استقلال است. از اینکه در چنین تیمی حضور دارم، خوشحال هستم.

به گزارش تسنیم، پس از اخر اظهار کرد‌وگوهای میان اعضای هیئت مدیره و شفر، از علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه خواسته شد در جلسه شرکت کند. در این جلسه، شفر و خطیر با یکدیگر آشتی کرده و اختلافات را کنار گذاشتند، آن هم در شرایطی که ماه‌ها بود این دو در رسانه‌ها علیه یکدیگر موضع می‌گرفتند و مشخص نیست چرا اکنون که استقلال دیگر شانس قهرمانی ندارد، هیئت مدیره تصمیم به آشتی دادن آنها گرفته است.

تیم استقلال دوشنبه هفته پیش رو از ساعت ۲۱:۳۰ در گروه C لیگ قهرمانان آسیا و در سومین بازی خود، در ورزشگاه الاهلی قطر به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *