آخرین اخبار : 

دروازه‌بان بارسلونا و تردد با مترو در شهر

دنیای شاگردان فوتبال دنیایی تجملی است که توجه بیشتر هواداران را به خود جلب می‌کند. این موضوع در فوتبالیست‌های خارجی بیشتر هم دیده می‌شود. بارها دیده شده که شاگردان حتی شاگردان تیم‌های معمولی ۵ لیگ معتبر اروپا فاصله منزل تا زمین تمرین را با خودروهای لوکس طی می‌کنند خانه‌ها و وسایل خانه‌هایشان بی‌نظیر و گران‌قیمت است و عکس‌های مربوط به تعطیلات رویایی‌شان خیلی زود در رسانه‌ها منتشر می‌شود و بیننده زیادی هم پیدا می‌کند. همچنین بیشتر این شاگردان دوست ندارند در انظار عمومی ظاهر شوند و این موضوع که هواداران بخواهند دورشان برای گرفتن عکس و امضا جمع شوند برایشان خوشایند نیست.

مارک آندر تراشتگن دروازه‌بان آلمانی تیم فوتبال بارسلونا اما این‌چنین نیست و شاید بتوان بیان کرد در نوع خود بی‌نظیر است. او را می‌توان اولین ستاره معاصر دانست که این قوانین را زیر پا گذاشته است. تراشتگن از حضور یافتن در بین هواداران ترسی ندارد و عجیب‌تر این که در شهر بارسلونا کمتر کسی او را در سطح شهر دیده چون با مترو تردد می‌کند!

او بعد از این که با بارسلونا قرارداد امضا کرد سریعا خانه‌ای در منطقه گراسیا شهر بارسلونا خرید و مانند دیگر شاگردان در انتخاب خانه و محله حساسیت زیادی نداشت. گراسیا محله ضعیفی در بارسلونا نیست اما جزو بهترین مناطق این شهر برای زندگی هم نیست.   

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *