آخرین اخبار : 

حمایت شاگردان و سران باشگاه از سر مربی بایرن مونیخ

بعد از ناکامی‌های باشگاه فوتبال بایرن مونیخ در رقابت‌های لیگ فوتبال آلمان نیکو کوواچ شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت و نامش در لیست مربیانی قرار گرفت که مشخص نبود تا آخر فصل دوام می‌آورند یا نه. اما در دیدار سه‌شنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا بایرن ۵ بر یک بنفیکا را شکست داد تا کمی حال و هوای شاگردان کادر فنی هواداران و سران باشگاه تغییر کند و در نتیجه این موضوع حمایت گسترده‌ای از سر مربی باواریایی‌ها شد.

بایرن در ۵ مسابقه این فصل در لیگ قهرمانان بدون شکست بوده است اما در لیگ آلمان شرایط خوبی ندارد و شانس اصلی موفقیت تا اینجای کار دورتموند به حساب می‌آید.

آرین روبن که در مسابقه با بنفیکا گل هم زد از سر مربی تیمشان تمجید و تاکید کرد که کواچ متعلق به شاگردان باشگاه است و در تمام مدت مسابقه به فکر سر مربی‌شان بوده است.

مانوئل نویر دروازه‌بان باواریایی‌ها هم دیگر بازیکنی بود که درباره کواچ اظهار نظر کرد و بیان کرد که باشگاه برای سر مربی مسابقه کرده و آن‌ها مسئولند چون همه در یک کِشتی هستند و اگر کشتی سوراخ شود ضرر به همه آن‌ها می‌رسد.

اما حمایت از کواچ فقط مختص شاگردان نبود و حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی این باشگاه هم از برد پرگل تیمشان به وجد آمده بود. او بیان کرد این برد متعلق به بایرن است و شاگردان برای خودشان برای سر مربی و برای هواداران مسابقه کردند.

بایرن مونیخ در گروه E رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در صدر جدول ایستاده و ۱۳ امتیاز دارد و توانسته صعودش به مرحله بعد را قطعی کند.  

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *