آخرین اخبار : 

جلسه عرب با شاگردان پرسپولیس + عکس

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس ظهر امروز (پنجشنبه) و پیش از آغاز دور جدید تمرینات آماده سازی سرخپوشان پذیرای سیدجلال حسینی امید عالیشاه کمال کامیابی‌نیا شجاع خلیل‌زاده محسن ربیع‌خواه علی علیپور و سروش رفیعی بود.

در این دیدار صمیمانه که به دعوت سرپرست باشگاه و قبل از اعزام باشگاه به قطر انجام شد عرب بار دیگر از تلاش‌های شاگردان در نیم فصل اول مسابقات تقدیر و ارائه نمایشی زیبا آن هم با وجود مشکلات و مصدومیت‌های زیاد شاگردان را اقدامی با ارزش یاد کرد. سرپرست باشگاه در خصوص مسائل مالی و مشکلاتی که در راه دریافت پاداش از کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود داشته است بصورت شفاف برای شاگردان توضیح و زمانبندی پرداخت پاداش لیگ قهرمانان آسیا و همچنین لیگ برتر را به آنان ارایه کرد.

این نشست که در فضایی صمیمی برگزار شده بود با ناهار دسته جمعی به اخر رسید و شاگردان  راهی ورزشگاه شهید کاظمی شدند تا خود را برای شروع تمرینات و حضور پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ برتر آماده کنند.

قرار بود در این جلسه حسین ماهینی و محمد انصاری هم شرکت کنند که ماهینی به دلیل تأخیر در پرواز و انصاری هم به دلیل حضور در فیزیوتراپی نتوانستند در این نشست حاضر شوند.

 

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *