آخرین اخبار : 

جدول لیگ برتر فوتبال در اخر هفته بیست‌ویکم مدعیان قهرمانی به یک‌قدمی پرسپولیس رسیدند

‌ هفته بیست‌ویکم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری چهار دیدار به اخر رسید.

تیم پرسپولیس با تساوی در قائمشهر با ۴۲ امتیاز در صدر جدول باقی ماند. نساجی نیز با ۲۳ امتیاز تفاضل گل برابر با سایپا و گل زده بیشتر نسبت به این تیم به رتبه هشتم جدول صعود کرد. سپاهان هم با شکست پارس جنوبی جم ۴۱ امتیازی شد و به رتبه دوم جدول رسید. شاگردان امیر قلعه‌نویی در صورت برتری برابر ذوب‌آهن در بازی معوقه خود به صدر جدول لیگ برتر صعود خواهد کرد.

 

این نتایج در حالی رقم خورد که سپیدرود و صنعت نفت با تساوی مقابل هم به ترتیب در رتبه‌های پانزدهم و دوازدهم جدول باقی ماندند. استقلال هم با برتری برابر نفت مسجدسلیمان ۴۰ امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتورسازی به جایگاه سوم جدول رسید.

در اخر هفته بیست‌ویکم تیم‌های مدعی سپاهان استقلال و تراکتورسازی به ترتیب به فاصله یک و دو امتیازی پرسپولیس صدرنشین رسیدند و با یک غفلت دیگر از جانب شاگردان برانکو جای آنها را در صدر جدول خواهند گرفت.

نتایج هفته بیست‌ویکم لیگ برتر در زیر آمده است:

ماشین‌سازی تبریز صفر – تراکتورسازی تبریز ۲/>استقلال خوزستان صفر – پیکان یک/>سایپا یک – فولاد خوزستان صفر/>پدیده شهرخودرو صفر – ذوب‌آهن اصفهان یک/>نساجی مازندران یک – پرسپولیس یک/>سپاهان اصفهان یک – پارس جنوبی جم صفر/>صنعت نفت آبادان یک – سپیدرود رشت یک/>استقلال یک – نفت مسجدسلیمان صفر

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال در اخر هفته بیست‌ویکم به شرح زیر است:

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *