آخرین اخبار : 

جام‌جهانی ۲۰۱۸| تابارس: فرانسه هیچ وقت به ما «نه» نگفته است/ شکست دادن تیم دشان غیرممکن نیست

اسکار تابارس اعتقاد دارد اگر تیمش اروگوئه خواهان پیروزی بر فرانسه در اولین بازی مرحله یک‌چهارم‌نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۸ است باید مقابل حملات حریف مقاومت کند و در فرصت مناسب ضربه نهایی را بزند.

او در کنفرانس خبری پیش از بازی بیان کرد: شایعات در خصوص کاوانی صحت ندارد. از شما می خواهم ۲۴ ساعت دیگر صبر کنید. پس از مصدومیت ادینسون بلافاصله ریکاوری اش را با شور و اشتیاق فراوان و جدیت بسیار آغاز کرده است. ۲۴ ساعت دیگر به شروع بازی باقی مانده و شما در آن زمان خواهید فهمید چه کسی در زمین حضور دارد و چه کسی روی نیمکت می نشیند. 

 تابارس در ادامه درباره شرایط بازی با فرانسه افزود: اگر به آن‌ها فضا دهیم کارمان دشوار خواهد شد. این یک بازی رفت و برگشت یا یک بازی با حریف سنتی نیست. فرانسوی‌ها دارای پیوندهای فرهنگی زیادی با اروگوئه هستند و برای ما احترام زیادی قائل هستند. ما در زمین حریف هستیم اما دشمن نیستیم. آنها هرگز به ما نه نگفتند؛ حتی وقتی به دنبال بازی دوستانه بودیم.

 سر مربی تیم ملی اروگوئه در آخر افزود: هرگز نمی‌توان بیان کرد کدام تیم به مرحله بالاتر صعود می‌کند. هدف ما پیروزی است و  متوقف نخواهیم شد.می‌توانیم قهرمان شویم و این یک واقعیت است.همه ما فوتبال را می شناسیم. برای مثال دیدیه دشان را در نظر بگیرید. او بازیکن میلان و یوونتوس بوده و فردی بسیار باهوش است. فرانسه شاگردان بسیار خوب و با استعدادی دارد اما شکست دادن آنها غیر ممکن نیست. در خط دفاعی قدرتمند هستیم و باید از این مسئله بیشترین بهره را ببریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *