آخرین اخبار : 

تیاگو سیلوا: مسی می‌خواهد به همه زور بگوید و داوران را تحت فشار ب…

به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا پس از شکست یک بر صفر شب گذشته (جمعه) باشگاه‌ ملی برزیل مقابل آرژانتین در دیداری دوستانه‌ای که در عربستان سعودی برگزار شد تیاگو سیلوا کاپیتان برزیلی‌ها از همتای آرژانتینی خود لیونل مسی انتقاد کرد.

سیلوا بیان کرد: او می‌خواست بر بازی تحکم کند. او دو نفر را زد و داور هیچ کاری انجام نداد. من با داور بحث کردم و او فقط می‌خندید. داور نباید در قضاوت‌هایش احترام و علاقه‌ای که برای شاگردان قائل است را دخالت دهد. مسی همیشه به دنبال آن است که داوران را برای اعلام ضربات آزاد در نقاط خطرناک زمین بازی تحت فشار قرار دهد و همیشه کارش همین بوده است. ما با بعضی از شاگردان‌مان که در اسپانیا بازی می‌کنند صحبت کردیم و آنها هم این موضوع را تأیید کردند. او به دنبال آن است که بازی را تحت کنترل بگیرد و روی تصمیمات داوران تأثیر بگذارد.

سیلوا گفت: در لیگ قهرمانان اما مسی خیلی به مقصودش نمی‌رسد چون داوران سختگیرتر هستند. آنجا شما نمی‌بینید که او تلاش کند خیلی روی داوران فشار بیاورد. با این حال بعضی از داوران به خاطر احترامی که برای مسی قائل هستند جانبدارانه قضاوت می‌کنند. اینکه امشب ما نیمار را در ترکیب باشگاه‌مان نداشتیم به ضررمان تمام شد.

یکی از اتفاقات مهم جریان بازی درگیری لفظی مسی با تیته سر مربی باشگاه ملی برزیل بود. به نظر می‌رسد کاپیتان باشگاه ملی آرژانتین به سر مربی سلسائو که به قضاوت داور اعتراض داشت گفته « دهانت را ببند».

مدافع میانی باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در این باره هم بیان کرد: درک اینکه ما چه زمانی باید در زمین بازی احترام یکدیگر را حفظ کنیم کار سختی است و ما می‌بینیم یکی از بازیکنانی که در دنیا بیش از همه تحسین می‌شود به فردی که از او بزرگتر است بی‌احترام می‌کند. بی‌احترامی به شخصی که از شما مسن‌تر است به هیچ وجه کار خوبی نیست حال آن شخص می‌خواهند سر مربی باشگاه حریف باشد. احترام گذاشتن به حریف همیشه مهمترین چیز است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2141729

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *