آخرین اخبار : 

تورنمنت پارلمانی تیم‌های صعودکننده/ بازدید دیپلماتیک از اکاترینبورگ –

و به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کمیسیون ورزش فرهنگ گردشگری و جوانان دومای روسیه به کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال این کشور پیشنهاد برگزاری تورنمنتی در زمان جام جهانی ۲۰۱۸ میان پارلمان‌های ۳۲ کشور حاضر در این رقابت‌ها را ارائه داد.

کاپیتانی روس‌ها را در این تورنمنت فوتبال دیپلماتیک معاون دوما بر عهده خواهد داشت و والری گازایف سرمربی مشهور روس‌ها نیز  تیم پارلمانی‌ این کشور را هدایت می‌کند. 

همچنین میخائیل دگتوارف نایب‌رئیس کمیسیون ورزش فرهنگ گردشگری و جوانان روسیه در این رابطه گفت: آماده هستیم تا مسائل مربوط به سازماندهی تورنمنت پارلمانی جام جهانی ۲۰۱۸ را بر عهده بگیریم و دعوتنامه‌هایی برای کشورهای شرکت‌کننده در این رقابت‌ها ارسال خواهیم کرد.  پیش از این تورنمنت دیگری در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میان هواداران ۳۲ تیم شرکت‌کننده سازماندهی شده بود.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به بازدید دیپلماتیک از ورزشگاه اکاترینبورگ به عنوان یکی از ۱۲ ورزشگاه میزبان این رقابت‌ها است. نمایندگان دیپلماتیک کشورهای آلمان ایتالیا انگلیس ایرلند شمالی آمریکا فرانسه چین بلاروس تاجیکستان بلغارستان و آذربایجان در بازدید ورزشگاه اکاترینبورگ حضور یافتند.

جام جهانی ۲۰۱۸ با شرکت ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد. ایران یکی از تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها است.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *