آخرین اخبار : 

توخل همچنان گزینه اصلی سرمربیگری بایرن مونیخ؛ تماس رومنیگه با سرم…

نشریه آلمانی «بیلد» گزارش داد توماس توخل اصلی‌‌ترین گزینه مدیران باشگاه بایرن برای سپردن هدایت سرخپوشان مونیخی است این در حالی است که پس از اخراج نیکو کواچ از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ هدایت این باشگاه به طور موقت به هانسی فلیک سپرده شده است. طبق این  گزارش فلیک و توخل رابطه نزدیکی با هم دارند و می‌توانند فصل بعد با هم کار کنند. فلیک اکتبر ۲۰۱۸ میهمان توماس توخل در شهر پاریس بود و از آن زمان تاکنون با هم در ارتباط هستند.  

کارل هاینتس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ علاقه زیادی به حضور توماس توخل روی نیمکت این باشگاه دارد اما تلاش سال گذشته او و همکارانش برای استخدام این سر مربی آلمانی پیش از انتصاب نیکو کواچ به عنوان سر مربی بایرن بی‌نتیجه ماند. رومنیگه اخیراً پس از اخراج کواچ با توخل تماس گرفته و درباره احتمال حضور وی روی نیمکت باواریایی‌ها در تابستان آینده صحبت کرده است.

حسن صالیحمیدزیچ مدیر ورزشی باشگاه فوتبال بایرن مونیخ که علاقه‌مند به حضور مائوریسیو پوچتینو روی نیمکت این باشگاه است در سال ۲۰۱۸ پیش از انتخاب نیکو کواچ خواهان استخدام توماس توخل بود و حتی مذاکراتی به نمایندگی از باشگاه با سر مربی پیشین بوروسیا دورتموند داشت اما در نهایت پاری‌سن‌ژرمن زودتر از قهرمان آلمان توخل ۴۶ ساله را به خدمت گرفت.

هانسی فلیک و توماس توخل حمایت یوپ هاینکس سر مربی پیشین و اسطوره‌ای بایرن مونیخ را پشت خود دارند. هاینکس در سال ۲۰۱۸ به مدیران باشگاه بایرن توصیه کرده بود که توخل را استخدام کنند و اخیراً هم از آنها خواسته بود تا قرارداد هانسی را قطعی کنند. سر مربی پیشین بایرن اما خیلی موافق حضور پوچتینو سر مربی اخراجی تاتنهام روی نیمکت بایرن نیست چون معتقد است دانستن زبان آلمانی برای سرمربیگری بایرن خیلی مهم است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2152841

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *