آخرین اخبار : 

توخل: نیمار از این هم بهتر می‌تواند کار کند/ او با تعهد کامل برای…

باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته (یکشنبه) حساس‌ترین مسابقه هفته ششم لوشامپیونه را با کسب پیروزی یک بر صفر در خانه لیون پشت سر گذاشت و با ۱۵ امتیاز جایگاهش را در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها تثبیت کرد.

این دومین مسابقه متوالی است که نیمار با گلزنی در دقایق پایانی به نجات تیمش می‌آید. با این حال توماس توخل سر مربی PSG‌ هنوز از ستاره برزیلی تیمش انتظارات بیشتری دارد.

توخل در آخر مسابقه به نشریه اکیپ بیان کرد: نیمار هنوز هم می‌تواند بهتر از این کار کند. این تنها دومین یا سومین مسابقه او طی ۴ ماه اخیر است. او می‌تواند بهتر و بهتر شود چون آمادگی جسمانی‌اش بالاتر خواهد رفت. به هرحال او نیمار است و همیشه بازیکنی تأثیرگذار. او همیشه در فکر هجومی مسابقه کردن و حمله است. ما به شاگردان مانند نیمار در مسابقه‌های دشوار این چنینی نیاز داریم تا در نبردهای تن‌به‌تن‌ تأثیرگذار باشد.

نیمار در تابستان تلاش زیادی برای بازگشت به بارسلونا انجام داد اما در نهایت در پارک دو پرنس ماند و  توخل می‌گوید که ستاره ۲۷ ساله‌اش الان با تعهد کامل نسبت به پاری‌سن‌ژرمن برای این باشگاه مسابقه می‌کند.

توخل گفت: نیمار با ما قرارداد دارد بنابراین او با تمام وجودش برای ما مسابقه می‌کند. من تأیید می‌کنم که او در زمین مسابقه با تعهد کامل برای ما کار می‌کند و در مورد تمریناتش هم این موضوع صدق می‌کند. نیمار با هم‌تیمی‌های خیلی خوش است و با آنها کلی می‌خندد. این کارهای برای او طبیعی و برای باشگاه بسیار خوب است.

سر مربی پاری‌سن‌ژرمن گفت: نیمار به باشگاه ما آمده تا گل بزند. او اینجاست تا کارهای تأثیرگذاری انجام دهد. به همین دلیل انتظارات من از او بسیار زیاد است.

پاری‌سن‌ژرمن در حال حاضر با ۳ امتیاز اختلاف نسبت به آنژی صدرنشین جدول رده‌بندی لوشامپیونه است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2102366

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *