آخرین اخبار : 

تصادف ساختگی در کنگو و زنده‌‎شدن مجدد نام ستاره استقلال! – | اخبار …

خبرنگار در سال ۲۰۱۶ گزارش شد که هاینیک کامبا ستاره کنگویی در کشورش دچار سانحه رانندگی شده و جانش را از دست داده است. خبر مرگ این ستاره که سابقه مسابقه در تیم دوم شالکه آلمان را در کارنامه دارد در همان سال بازتاب زیادی داشت اما اتفاق عجیب زمانی رخ داد که رسانه های آلمانی بعد از گذشت حدود چهار سال اعلام کردند این ستاره زنده است.

خبر زنده بودن کامبا سر و صدای زیادی در رسانه های دنیا به پا کرده و خیلی ها او و همسرش را به کلاهبرداری و استفاده از بیمه بعد از مرگ این ستاره متهم کرده اند.

ماجرای تصادف و اعلام خبر فوت کامبا شباهت زیادی به اتفاقی دارد که در سال ۲۰۱۸ برای «جی لوید ساموئل» ستاره سابق استقلال افتاد.

ساموئل بعد از مسابقه در استقلال و پیکان ایران را ترک کرد و به تیم اگرتون انگلیس رفت. اتومبیل او در ماه می ۲۰۱۸ در منطقه چشایر در شمال غربی انگلستان جایی بین منچستر و مرسی ساید بعد از پیاده کردن فرزندش مقابل مدرسه با یک کامیون برخورد کرده و ساموئل فوت می کند.

این خبری بود که بلافاصله در رسانه های انگلیس منتشر شد اما با گذشت چند ماه خبر درگذشت ساموئل ابعاد جدیدی به خود گرفت و هنوز هم یکی از پرونده های مبهم مرگ و میر در انگلیس است که مردم ایران هم گهگاه از آن سراغ می گیرند.

مرگ ساموئل ابتدا با ادعای خواهر و مادر و سپس همسر ایرانی اش مورد تردید قرار گرفت. خواهر ساموئل مدعی بود که برادرش زنده است و همسر ساموئل را متهم کرد که به خاطر کلاهبرداری از بیمه دست به صحنه سازی زده است.

در همان اثنا همسر ایرانی ساموئل هم مدعی شد آزمایش DNA انجام شده روی ساموئل متعلق به این ستاره نبوده است و این اتفاق به صحنه سازی شباهت بیشتری دارد.

بعضی از رسانه های دنیا هم امروز ضمن انعکاس خبر درگذشت کامبا به ماجرای مرگ مشکوک ساموئل اشاره کرده اند. سایت فرانسوی «football» نوشت: «در حالی که گمان می رفت کامبا در یک تصادف رانندگی در کنگو کشته شده باشد اکنون زنده یافته شده است. این یک داستان باورنکردنی است که یادآور داستان جی لوید ساموئل است. ستاره سابق لیگ برتر انگلیس که برای بولتون و استون ویلا مسابقه می کرد در ماه می ۲۰۱۸ در یک تصادف رانندگی فوت نکرد؛ این  چیزی است که خانواده وی همسر ساموئل را متهم می کنند که این مرگ را برای دریافت بیمه عمر شبیه سازی کرده است.»

منبع: خبرگزاری مهر

https://www.mehrnews.com/news/4917907/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%AF%D9%88-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *