آخرین اخبار : 

ترمیم چمن ورزشگاه تختی جم با پیگیری مدیرعامل + تصاویر

به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی یکی از دغدغه‌های کادر فنی تیم پارس جنوبی جم در دیدارهای خانگی گذشته وضعیت نامساعد چمن ورزشگاه تختی جم بوده است.

چمن این ورزشگاه که در فصل گذشته لیگ برتر جزو بهترین چمن‌های تیم‌های حاضر در لیگ برتر بود از نیم‌فصل امسال به دلیل شرایط آب و هوایی موجود در جم وضعیت نامناسبی پیدا کرد و به همین خاطر مسئولان باشگاه پارس جنوبی برای ترمیم آن اقدام کردند.

بر این اساس پس از برتری تیم تحت امر مهدی تارتار در دیدار مقابل استقلال خوزستان به همت بهرام رضاییان مدیرعامل و برخی دیگر از مسئولان باشگاه پارس جنوبی و همچنین برخی از مسئولان شهرستان جم چمن ورزشگاه تختی مورد ترمیم و بازسازی قرار گرفت.

تلاش‌های صورت گرفته در این راستا به این شکل است که قسمت اعظمی از چمن ورزشگاه تختی به صورت کامل تعویض شود و برای دیدارهای خانگی بعدی پارس جنوبی چمنی یکدست و هموار مورد استفاده قرار بگیرد.

براساس اعلام باشگاه پارس جنوبی جم این تیم تا آخر لیگ هجدهم سه بازی خانگی دیگر مقابل تیم‌های سپیدرود رشت ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس تهران خواهد داشت که با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در این بازی‌ها دیگر شاهد چمن ناهموار در جم نخواهیم بود.

 

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *