آخرین اخبار : 

ترفند لیورپول برای ناکامی رئال در جذب مانه

نشریه «میرر» چاپ انگلیس اخیراً اعلام کرده بود باشگاه رئال سادیو مانه را یکی از اولویت‌های خود برای فصل نقل‌وانتقالات تابستانی پیش رو در نظر گرفته و امیدوار است با پیشنهادی ۱۴۰ میلیون پوندی (۱۵۴ میلیون یورویی) لیورپول را برای فروش این مهاجم گلزن متقاعد کند اما به نظر می‌رسد لیورپولی‌ها تمایلی به فروش مهاجم سنگالی خود ندارند.

سایت انگلیسی «فوتبال اینسایدر» اکنون خبر می‌دهد باشگاه لیورپول در نظر دارد برنامه‌ باشگاه رئال برای به خدمت گرفتن مانه ۲۷ ساله را با ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد به‌هم بزند. براساس این گزارش باشگاه لیورپول پیشنهادی به این مهاجم سنگالی ارائه خواهد داد که ممکن است او را تا آخر دوران حرفه‌ای‌اش در آنفیلد نگه دارد.

پیش از این نشریه «Le10Sport» فرانسه گزارش داده بود مدیران باشگاه رئال با مدیر برنامه‌های مهاجم سنگالی تیم فوتبال لیورپول تماس گرفته‌ و در مورد انتقال این ستاره بحث و تبادل‌نظر کرده‌اند.

مانه که در سال ۲۰۱۶ با قراردادی پنج ساله به ارزش ۳۴ میلیون پوند از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست تاکنون در ۱۶۱ مسابقه برای این تیم به میدان رفته و ۷۷ گل نیز به ثمر رسانده است.

این مهاجم سنگالی که تا آخر ماه ژوئن ۲۰۲۳ با لیورپول قرارداد دارد این فصل هم در فرم و شکل خیلی خوبی است و در ۳۸ مسابقه از رقابت‌های مختلف آمار ۱۸  گل زده و ۱۲ پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2262883

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *