آخرین اخبار : 

تراکتورسازی از دعوت سربازان به تیم ملی ضرر نمی‌کند/ ماشین‌سازی باید محل دربی تبریز را تعیین کند


به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، طبق اعلام مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، بازیکنان سرباز که در تیم‌های نظامی بازی می‌کنند از این به بعد اجازه همراهی تیم ملی را خواهند داشت.

ایوب ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در این باره اظهار داشت: تصمیم خوبی گرفته شده و به نظرم اتفاق خوبی است. همه ما باید اولویت تلاش‌مان برای تیم‌ملی و موفقیت آن باشد و همراهی سربازان برای همه ما اتفاق خوبی است.

وی ادامه داد: تراکتورسازی از دعوت سربازان به تیم ملی ضرر نمی‌کند و به نظرم حتی بازیکنان در این صورت انگیزه بیشتری پیدا می‌کنند و برای خود تراکتورسازی هم اتفاق خوبی خواهد بود.

سرپرست تراکتورسازی در مورد شرایط تیمش گفت: شرایط خوبی داریم و در هفته سوم بلاخره توانستیم حقمان را بگیریم. در بازی‌های قبل هم شایسته پیروزی بودیم و با بدشانسی امتیاز از دست دادیم. با ادامه همین روند می‌توانیم در پایان فصل نتیجه خوبی بگیریم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

ذوالفقاری در مورد ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی و مشکلاتش تصریح کرد: در این مورد کاری از دست ما ساخته نیست. به ما قول داده‌اند ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به زودی آماده شود و در هفته پنجم و بعد از تعطیلات لیگ می‌توانیم در این ورزشگاه به میدان برویم.

وی در پایان، در مورد دربی تبریز و محل برگزاری آن گفت: میزبان این بازی، تیم ماشین‌سازی است و آنها باید محل بازی را تعیین کنند و البته همه چیز به نظر مسئولان برمی‌گردد که تصمیم‌گیری شود بازی در نهایت در کجا برگزار شود. این مسئله در حیطه اختیارات ما نیست.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *