آخرین اخبار : 

بیژن طاهری: روزی که ۱۰ امتیاز کمتر داشتیم به فکر قهرمانی بودیم/ تبریزی ناموفق نبوده است

بیژن طاهری ورزشی درباره برتری یک بر صفر استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: همه مسابقه‌های لیگ دشوار است و دیدار آسان نداریم. نفت تیم خوب و منجسمی داشت و در ضد حمله برنامه خودش را پیش می‌برد. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما مسابقه دشوار شده بود. برای ما سه امتیاز لازم بود که آن را گرفتیم.

وی در مورد اینکه استقلال چقدر با نزدیک شدن به تیم‌های مدعی شانس قهرمانی دارد بیان کرد: صددرصد هدف‌مان همین است. روزی که ۱۰ امتیاز عقب بودیم به فکر قهرمانی بودیم.

سر مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص فشردگی مسابقات لیگ و آسیا و اینکه این مسئله به ضرر استقلال پرسپولیس و ذوب‌آهن است بیان کرد: فشردگی مسابقات واقعا بچه‌ها را خسته کرده بود به همین خاطر به بعضی از آنها استراحت دادیم یا به عنوان ستاره تعویضی وارد زمین شدند. ضمن اینکه تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد یعنی سطحش از تیم‌های دیگر بالاست. تیمی که سطح بالا باشد سختی‌های خودش را هم دارد.

طاهری با اشاره به مسابقه سه‌شنبه هفته جاری استقلال برابر العین امارات تصریح کرد: در دیدار اول برابر الدحیل قطر اختلاف‌مان سه گل نبود اما یکسری اتفاقات افتاده که باعث می‌شد زورمان نرسد. تیم‌ها سرمایه‌گذاری کرده و شاگردان خوبی جذب می‌کنند. الدحیل شاگردان خیلی خوب داشت و خوب هم مسابقه می‌کرد.  قصد داریم انسجام تیمی را حفظ کرده تا العین را ببریم و به جدول برگردیم. امیدوارم سه‌شنبه و در روزی که هواداران به ورزشگاه می‌آیند سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در واکنش به ناراحتی مرتضی تبریزی بیان کرد: هر بازیکنی حق دارد از شرایط ناراضی باشد. تبریزی بازیکنی است که تلاش می‌کند تا روز به روز بهتر باشد. او ستاره ناموفقی نبوده و خوب تلاش می‌کند. اگر تبریزی از شرایط خودش ناراحت است چون ستاره بزرگی است. مرتضی بلندپروازی را دوست دارد و می‌خواهد هر مسابقه گل بزند. او ستاره بسیار خوب و زحمتکشی است و کم کم به شرایط ایده‌آل نزدیک می‌شود.

 

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *