آخرین اخبار : 

بیرانوند: رؤیای مسابقه در دربی تورین مقابل رونالدو را دارم/ حاضرم ت…

روز گذشته (سه‌شنبه) خبرهایی در رسانه‌های ایتالیایی منتشر شد مبنی بر اینکه علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی ایران به تیم فوتبال تورینو پیشنهاد داده شده است.

نشریه توتواسپورت تورین با اظهار کرد و گو‌ای که با سنگربان تیم فوتبال پرسپولیس انجام داده تمایل وی برای ورود به سری A ایتالیا را تأیید کرده است.

این نشریه که جزو منابع خبری نزدیک به تیم‌های شهر تورین محسوب می‌شود در گوشه‌ای جلد خود تصویر بیرانوند را در کنار جوایز فردی‌اش چاپ کرده و نوشته است: بیرانوند دروازه‌بان ایرانی که پیش از این گفته بود رؤیای پوشیدن پیراهن تورینو را دارد حالا رؤیای مسابقه در دربی تورینو مقابل کریستیانو رونالدو را دارد و می‌گوید که می‌تواند عمل کرد خوبی در لیگ فوتبال ایتالیا داشته باشد. برای تورینو این یک فرصت است که به بازارهای ناشناخته ورود کند.

 

توتو اسپورت به نقل از بیرانوند نوشته است: رؤیای مسابقه در دربی تورین مقابل کریستیانو رونالدو را دارم. حاضرم برای رسیدن به تورینو تا آنجا بدوم چون خودم را برای مسابقه در این تیم آماده می‌بینم.

بیرانوند برای پیوستن به تیمی ابراز تمایل کرده که در حال حاضر سنگربانی همچون سالواتوره سیریگو دارد. این دروازه‌بان ایتالیایی ۳۲ ساله ماه جولای سال ۲۰۱۷ از پاری‌سن‌ژرمن به عنوان ستاره آزاد تورینو پیوست و تابستان سال گذشته به خاطر عمل کرد خوبش باشگاه قرارداد او را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2061014

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *