آخرین اخبار : 

بیانیه تند پاری‏‌سن ژرمن علیه روزنامه معتبر فرانسوی

باشگاه فوتبال پاری‌سن ژرمن یگی از بهترین خطوط تهاجمی دنیا متشکل از نیمار و کیلیان امباپه را دارد. اما طبق ادعای رسانه‌های فرانسوی شاید این باشگاه یکی از این دو بازیکن را بفروشد تا با محرومیت مواجه نشود.

فیرپلی مالی از زمانی که باشگاه فرانسوی این دو بازیکن را به خدمت گرفته برای سران این باشگاه یک نگرانی بوده است. بر اساس ادعای روزنامه اکیپ در انتهای همین فصل پاری‌سن ژرمن یکی از این دو بازیکن را خواهد فروخت و چون کیلیان امباپه رقم ترانسفر بیشتری دارد احتمال فروش او بیشتر است. از طرفی منچستریونایتد اعلام کرده حاضر است هر یک از این دو شاگردان که فروشی باشد را بخرد.

با این وجود که ادعای اکیپ درست به نظر می‌رسد باشگاه فرانسوی بیانیه‌ای داده است و خشمش از این رسانه را این طور بیان کرده است: اکیپ رسانه دروغگویی. جدا از این که به شدیدترین شکل ممکن این اخبار را رد می‌کنیم بلکه باید بدانید همین اخبار و شایعات کذب است که باعث شده پاری‌سن ژرمن رابطه بدی با اکیپ داشته باشد و حالا یک بار دیگر از این رسانه می‌خواهیم که صداقت داشته و هواداری روزنامه‌شان را پنهان کنند و احترام بیشتری به پاری‌سن ژرمن بگذارند. این اخبار فقط با هدف ایجاد اختلال در نظم باشگاه منتشر شده و مثال‌های بسیار دیگری وجود دارند که هدفشان تنها گسترش جو مضر بوده است.  

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *