آخرین اخبار : 

«بکام» هر دو را با هم می‎‏خواهد/ «لئو مسی» و «ستاره رئال» در یک تیم

روزنامه اسپانیایی مارکا در گزارشی مربوط به علاقه سوپراستار انگلیسی برای جذب ستاره بارسا نوشته با وجود این که اینتر میامی تیمی که بکام در امریکا تاسیس کرده تا سال ۲۰۲۰ در رقابت‌های لیگ فوتبال امریکا ام ال اس مسابقه نخواهد کرد دیوید بکام مالک این تیم یک رویا در سر دارد و آن هم جذب لیونل لئو مسی از بارسلونا است.

این تیم هنوز هیچ سر مربی‌ای ندارد استادیومی هم ندارد اما این باعث نمی‌شود که سوپراستار انگلیسی درباره تیمش رویاپردازی نکند. پیش از این روزنامه تایمز نوشته بود دیوید بکام قصد دارد تا دو سال دیگر برای جذب فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا تلاش کند در آن زمان لئو مسی ۳۳ ساله خواهد شد و به دورانی می‌رسد که تنها یک سال دیگر از قرارداد فعلی‌اش با بارسلونا باقی خواهد ماند.

در نتیجه زمانی است که لئو مسی باید درباره آینده‌اش تصمیم بگیرد. خود لئو مسی همواره گفته دوست دارد در بارسلونا مسابقه کند و فوتبالش را در آرژانتین به آخر ببرد. اما مشخص نیست که باشگاه اسپانیایی هم او را بخواهد یا نه.

پیش از این گفته می‌شد بکام قصد جذب ستاره رئال را هم دارد و جالب اینجاست ستاره رئال هم دو سال دیگر به سال پایانی قراردادش با یووه خواهد رسید. شاید رویای سوپراستار انگلیسی به کار گرفتن ورژن مسن دو ستاره برتر دنیا در تیمش در امریکا باشد و شاید هم بتواند رویایش را عملی کند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *