آخرین اخبار : 

بوفون یک سال دیگر هم کنار بانوی پیر می‌ماند

نشریه توتواسپورت ایتالیا نوشته است که جان‌لوئیجی بوفون سنگربان ذخیره باشگاه فوتبال یوونتوس تصمیم گرفته که قراردادش را یک سال دیگر تمدید کند و می‌‌خواهد تا ماه ژوئن ۲۰۲۱ در یوونتوس بماند.

بوفون ۴۲ سال که پس از یک سال مسابقه در پاری‌سن‌ژرمن در تابستان سال گذشته به یوونتوس برگشت هنوز برنامه‌ای برای آویزان کردن دستکش‌های خود ندارد و ظاهراً مسئولان باشگاه نیز از ماندن شخصیتی تأثیرگذار مانند او در رختکن باشگاه راضی هستند. یوونتوس که در میان شاگردان یوونتوس شخصیت محبوبی دارد نه تنها در داخل زمین مسابقه که در خارج از آن هم مورد احترام هم‌تیمی‌هایش قرار دارد و این احترام با خروج موقت او از بیانکونری کاهش پیدا نکرده است.

در فصل جاری که به خاطر شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمده و مشخص هم نیست که از سر گرفته خواهد شد یا نه بوفون هفت مسابقه در سری A انجام داده و در مابقی مسابقه‌ها نقش ذخیره را برای وویچخ شزنی ایفا کرده است. او یک بار در جام حذفی ایتالیا و یک بار هم در لیگ قهرمانان اروپا از دروازه یوونتوس محافظت کرده است که در هر دو مسابقه بانوی پیر موفق به کسب پیروزی شد.

در مجموع بوفون در ۱۱ مسابقه‌اش در این فصل سه بار کلین‌شیت کرده و ۹ گل خورده است. او سال ۲۰۰۱ از پارما به یوونتوس پیوست و به جز یک فصل در تمام این مدت در کنار بانوی پیر حضور داشت.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2230214

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *