آخرین اخبار : 

بوفون: حداقل تا ۴۳ سالگی مسابقه خواهم کرد

جان‌لوئیجی بوفون با قرار گرفتن درون دروازه یوونتوس در مسابقه شب گذشته (شنبه) مقابل تورینو در هفته‌ سی‌ام سری A ایتالیا که به برتری ۴ بر یک راه‌راه پوشان تورین انجامید برای ششصدوچهل‌وهشتمین بار در سری A به میدان رفت و رکورد پائولو مالدینی اسطوره میلان را شکست.

دروازه‌بان ۴۲ ساله بیانکونری در اظهار کرد‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» اظهار کرد: من مدتی طولانی بود که منتظر این رکورد بودم اما مشکلی هم با آن نداشتم. ما در حال حاضر مسابقه‌های زیادی انجام می‌دهیم. ما در مقطع حساسی از فصل هستیم و تنها فشاری که حس می‌کنم در مسابقه‌هاست.

وی گفت: حالا خیلی خوشحالم اما فکر رکوردزنی من را تحت‌تأثیر قرار نداد. وقتی دوران حرفه‌ای‌ام را آغاز کردم بی‌خیال بودم و همه چیز را راحت می‌گرفتم. من رؤیاهایی زیادی داشتم و با این رویکرد که هیچ‌گاه نباید از خودم راضی باشم به این جایگاه رسیدم.

بوفون تصریح کرد: شکستن رکورد دل‌پیرو (بیشترین مسابقه انجام داده با پیراهن یوونتوس) یکی از اهداف من نبود. من برای این چیزها مسابقه نمی‌کنم چون عملاً دو سال پیش اعلام بازنشستگی کرده بودم. سپس به پاری‌سن‌ژرمن رفتم و متعاقباً فرصت بازگشت به اینجا را پیدا کردم که این حس خوبی است.

دروازه‌بان پیشین باشگاه ملی فوتبال ایتالیا ادامه داد: من درک کردم که اگر انگیزه مناسبی داشته باشم می‌توانم چند مسابقه دیگر بدون مشکل انجام داده و در زمین واکنش خوبی از خودم نشان دهم. من حداقل تا ۴۳ سالگی اینجا خواهم بود اما از زمانی که وارد ۴۰ سالگی شدم اوضاع را ماه به ماه مورد سنجش قرار دادم.

بوفون در آخر یادآور شد: باید اوضاع را مورد نظارت قرار دهم و وقتی عنصر اصلی که همان مسابقه کردن در بالاترین سطح است را از دست دادم آماده بازنشستگی می‌شوم. زمانی که به آن نقطه رسیدم دستکش‌هایم را خواهم آویخت. تا زمانی هم که انگیزه داشته باشم و در فرم و شکل درستی باشم به مسابقه ادامه خواهم داد چون هیچ چیز به اندازه مسابقه کردن خوشحالم نمی‌کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2300213

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *