آخرین اخبار : 

بهتاش فریبا: شخصی که در اینتر میلان کار کرده سر مربی بدی نیست/ استقلال پول ندارد

بهتاش فریبا ورزشی در مورد اینکه قرار است باشگاه استقلال به‌زودی با استراماچونی قرارداد امضا کند اظهار کرد: به‌عنوان یک عضو کمیته فنی باید بگویم که استراماچونی جزو سه گزینه آخر ما بود و قرار بود که باشگاه روی سه گزینه آخر کار کند. در ادامه مذاکرات با این سر مربی ایتالیایی آغاز شد. ما به‌عنوان اعضای کمیته فنی شنیده‌ایم که طرفین با یکدیگر به توافق رسیده‌اند. البته هنوز قراردادی امضا نشده است و احتمالاً این کار به‌زودی انجام خواهد شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امیدوارم در فصل جاری اتفاقات خوبی برای باشگاه استقلال رخ دهد. به‌هرحال این باشگاه چند سال است که قهرمان لیگ برتر نشده و هواداران هم به همین خاطر حساس و نگران هستند. من به‌عنوان یک هوادار و پیشکسوت استقلال باید بگویم شخصی که در اینتر میلان مربیگری کرده است نمی‌تواند سر مربی بدی باشد حتی اگر یک رزومه عالی نداشته باشد. اعتقاد من این است که استراماچونی می‌تواند در استقلال موفق باشد به شرطی که شرایط برای او مهیا شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال همچنین اظهار داشت: من شنیده‌ام یکی از خواسته‌های استراماچونی این است که زمین تمرین باید ثابت باشد و این موضوع بسیار مهم است. ما باید امکانات لازم را در اختیار این سر مربی قرار دهیم و امیدوارم مشکلات دشوار‌افزاری هم برطرف شود. اینکه زمین تمرین یک باشگاه تا آخر فصل ثابت باشد بسیار مهم است و شاگردان هم آرامش ذهنی خواهند داشت. از طرفی عوامل باشگاه هم باید به سر مربی کمک کنند و امکانات لازم را در اختیار سر مربی قرار دهند. وقتی سر مربی استقلال انتخاب شد دیگر باید انتقادها را کنار گذاشته و از سر مربی حمایت کنیم. فرقی هم ندارد که چه کسی روی نیمکت استقلال بنشیند چون وقتی سر مربی انتخاب می‌شود باید مورد حمایت قرار بگیرد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال با اشاره به اخر قرارداد تعدادی از شاگردان تأثیرگذار این باشگاه خاطر نشان کرد: بحث تقویت بازوهای سر مربی و تمدید قرارداد شاگردان تأثیرگذار بسیار مهم است. در فصل گذشته شاگردان مهمی از استقلال جدا شدند و سر مربی هم دیر به ایران آمد و از طرفی فصل بدنسازی هم تقریباً از بین رفت. امیدوارم استقلال در این فصل با چنین وضعیتی مواجه نشود و قرارداد شاگردان تمدید شده و نقاط ضعف باشگاه هم با جذب چند ستاره تأثیرگذار برطرف شود.

فریبا در واکنش به اعتراض امروز هواداران استقلال نسبت به عدم جذب ستاره عنوان کرد: باشگاه استقلال نتوانسته است فعلاً قراردادها را تمدید کند و ستاره جدیدی هم جذب نکرده است چون در باشگاه پول نیست و اسپانسر و فدراسیون هم به استقلال پول نداده‌اند. طبق گفته آقای سعادتمند (رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال) باشگاه استقلال ۷۰ میلیارد طلبکار است که اگر این طلب پرداخت شود بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

وی در خاتمه یادآور شد: اگر پرسپولیس هم در فصل گذشته دچار مشکل نشد به این دلیل بود که ۴۰ میلیارد تومان بابت صعود به فینال لیگ قهرمانان دریافت کرد. من شنیدم که قرار است چک اسپانسر پاس شود تا شاگردان طلب‌های‌شان را بگیرند. آنها می‌گویند اول تسویه می‌کنند و سپس با باشگاه وارد مذاکره می‌شوند که این دیدگاه حرفه‌ای است.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *