آخرین اخبار : 

برنامه کامل مرحله گروهی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰/ شروع از رم آخر در …

با انجام قرعه‌کشی مرحله اصلی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ از برنامه کامل این جام رونمایی شد.

 بر این اساس مسابقات یورو ۲۰۲۰ از تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ در شهر رم آغاز و یک ماه بعد در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۹ در شهر لندن خاتمه خواهد یافت.

برنامه کامل مسابقه‌های مرحله گروهی به این شرح است: 

جمعه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد)

گروه اول: ترکیه – ایتالیا ۲۳:۳۰ رم

شنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد)

گروه اول: ولز – سوئیس ۱۷:۳۰ باکو

 گروه دوم: دانمارک – فنلاند ۲۰:۳۰ کپنهاگ

گروه دوم: بلژیک – روسیه ۲۳:۳۰ سن پترزبورگ

یکشنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد)

 گروه چهارم: انگلیس – کرواسی ۱۷:۳۰ لندن

 گروه سوم: اتریش – برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم

دوشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد)

 گروه چهارم: برنده پلی‌آف سطح سوم – جمهوری چک ۱۷:۳۰ گلاسکو

 گروه پنجم: لهستان – برنده پلی‌آف سطح دوم ۲۰:۳۰ دوبلین

 گروه پنجم: اسپانیا – سوئد ۲۳:۳۰ بیلبائو

سه‌شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد)

 گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم – پرتغال ۲۰:۳۰ بوداپست

گروه ششم: فرانسه – آلمان ۲۳:۳۰ مونیخ

چهارشنبه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد)

 گروه دوم: فنلاند – روسیه ۱۷:۳۰ سن پترزبورگ

گروه اول: ترکیه – ولز ۲۰:۳۰ باکو

 گروه اول: ایتالیا – سوئیس ۲۳:۳۰ رم

پنجشنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد)

گروه سوم: اوکراین – برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم ۱۷:۳۰ بخارست

 گروه دوم: دانمارک – بلژیک ۲۰:۳۰ کپنهاگ

 گروه سوم: هلند – اتریش ۲۳:۳۰ آمستردام

جمعه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد)

 گروه پنجم: سوئد – برنده پلی‌آف سطح دوم ۱۷:۳۰ دوبلین

 گروه چهارم: کرواسی – جمهوری چک ۲۰:۳۰ گلاسکو

 گروه چهارم: انگلیس – برنده پلی‌آف سطح سوم ۲۳:۳۰ لندن

شنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد)

 گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم – فرانسه ۱۷:۳۰ بوداپست

 گروه ششم: پرتغال – آلمان ۲۰:۳۰ مونیخ

 گروه پنجم: اسپانیا – لهستان ۲۳:۳۰ بیلبائو

یکشنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر)

 گروه اول: ایتالیا – ولز ۲۰:۳۰ رم

گروه اول: سوئیس – ترکیه ۲۰:۳۰ باکو

دوشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر)

 گروه سوم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم – هلند ۲۰:۳۰ آمستردام

گروه سوم: اوکراین – اتریش ۲۰:۳۰ بخارست

 گروه دوم: روسیه – دانمارک ۲۳:۳۰ کپنهاگ

 گروه دوم: فنلاند – بلژیک ۲۳:۳۰ سن پترزبورگ

سه‌شنبه ۲۳ ژوئن (۳ تیر)

گروه چهارم: جمهوری چک – انگلیس ۲۳:۳۰ لندن

گروه چهارم: کرواسی – برنده پلی‌آف سطح سوم ۲۳:۳۰ گلاسکو

چهارشنبه ۲۴ ژوئن (۴ تیر)

 گروه پنجم: برنده پلی‌آف سطح دوم – اسپانیا ۲۰:۳۰ بیلبائو

گروه پنجم: سوئد – لهستان ۲۰:۳۰ دوبلین

گروه ششم: آلمان – برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم ۲۳:۳۰ مونیخ

 گروه ششم: پرتغال – فرانسه ۲۳:۳۰ بوداپست

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2150228

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *