آخرین اخبار : 

برترین‌های سپاهان جوایزشان را دریافت کردند + تصاویر

به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان برترین‌های تیم فوتبال سپاهان در لیگ هجدهم میهمان مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان و همچنین منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره این باشگاه بودند.

بر اساس این گزارش همزمانی دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و شاهین شهرداری بوشهر در هفته اول از رقابت‌های لیگ نوزدهم با برنامه برترین‌های لیگ برتر فصل گذشته باعث شد که مهدی کیانی کی‌روش استنلی و پیام نیازمند نتوانند در آن مراسم حضور پیدا کنند اما امروز این سه بازیکن طلایی‌پوش سپاهان به دعوت مدیران این باشگاه در دفتر مدیریت حاضر شدند و یادمان‌های سازمان لیگ و هدایایی در نظر گرفته شده از سوی باشگاه سپاهان را دریافت کردند.

در این دیدار رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه سپاهان ضمن تبریک به این سه طلایی‌پوش به جهت انتخاب به عنوان برترین‌های لیگ هجدهم بر حفظ انسجام تیمی و پرهیز از هرگونه حاشیه‌ای تأکید کردند و از آنان و دیگر شاگردان خواستند برای کسب موفقیت در سه جام پیش رو تلاش کنند.

در ادامه مهدی کیانی کاپیتان تیم سپاهان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و حمایت مدیران باشگاه در رابطه با شرایط تیم اظهار کرد: خوشبختانه در این فصل با حمایت‌های همه جانبه شرکت فولاد مبارکه اصفهان هیئت مدیره مدیرعامل و دست‌اندرکاران باشگاه سپاهان شاگردان خوبی به خدمت گرفته شدند که امید است با تدابیر سر مربی و کادر فنی و همت و غیرت شاگردان و همچون گذشته حمایت هواداران در سه جام لیگ برتر جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به موفقیت برسیم.

گفتنی است در مراسم برترین‌های لیگ هجدهم مهدی کیانی کاپیتان سپاهان به عنوان برترین هافبک کی‌روش استنلی به عنوان آقای گل و پیام نیازمند به عنوان برترین بازیکن اخلاق انتخاب شده بودند.

 

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2102888

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *