آخرین اخبار : 

باقری: استوکس باید جوابگوی حواشی ایجاد شده باشد/ صحبتی درباره حضورم در تیم ملی نشده است

ورزشی پرسپولیس برخلاف چند سال گذشته نتوانسته نمایش خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد و از دو مسابقه ابتدایی خود در این مسابقات فقط یک امتیاز کسب کرده است. این موضوع حواشی بوجود آمده در مورد آنتونی استوکس و همچنین احتمال حضور کریم باقری در کادرفنی تیم ملی بهانه‌ای شد با سر مربی پرسپولیس اظهار کرد‌وگویی داشته باشیم.

اظهار کرد‌وگوی با باقری را در زیر می‌خوانید.

: پرسپولیس در دو مسابقه اول خود در لیگ قهرمانان طوری نتیجه گرفت که هوادارانش را نسبت به آینده نا امید کرد دلیل شروع بدی که داشتید چه بود؟/>در اینکه همه اعضای تیم تمام تلاش خود را در این دو مسابقه انجام دادند شکی نیست اما خودتان بهتر می‌دانید که سطح مسابقات لیگ قهرمانان با لیگ برتر متفاوت است و شاگردان باید در شرایط بهتر و تمرکز بالاتری در این مسابقه‌ها حاضر شوند. متاسفانه در مسابقه با الدحیل اصلا شروع خوبی نداشتیم و به خاطر اشتباهاتی که داشتیم دو گل زود هنگام دریافت کردیم. بعد از آن کنترل مسابقه را در دست گرفتیم که برای تغییر نتیجه کافی نبود. در مسابقه دوم هم گل‌های بدی خوردیم که باز هم دلیلش عدم تمرکز در خط دفاع بود. فوتبال مسابقه اتفاقات است و فکر می‌کنم در این مسابقه بدشانس بودیم که اتفاقات به ضرر‌مان رخ داد.

: با شرایط موجود چقدر شانس صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان را دارید؟/>کارمان خیلی دشوار شده است. یک امتیاز از دو مسابقه اصلا خوب نیست و با وجود تیم‌های با کیفیتی که در گروه‌مان قرار دارند خیلی باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم. دیگر فرصت اشتباه نداریم و باید کیفیت و تمرکز‌مان را در مسابقه‌های آینده بالا ببریم.

: برخی اعتقاد دارند پرسپولیس یا کلا تیم‌های ایرانی با مربیان ایرانی در لیگ قهرمانان به جایی نخواهند رسید نظر شما چیست؟/>هر فردی آزاد است نظر خودش را بگوید. وقتی نتیجه بگیریم تعریف و تمجید می‌شود و وقتی هم بد نتیجه بگیریم این حرف‌ها زده می‌شود.  اگر منظورتان این است که پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی نمی‌تواند در لیگ قهرمانان نتیجه بگیرد الان برای قضاوت زود است. ضمن اینکه اگر دوران موفق پرسپولیس با برانکو در لیگ قهرمانان را جدا کنیم مگر قبلی‌ها نتیجه گرفته بودند؟! در دو دوره‌ای که با برانکو به مرحله نیمه‌نهایی و فینال لیگ قهرمانان رفتیم قطعا حضور این سر مربی تاثیر زیادی در نتایج تیم داشت اما الان دیگر آن دوران گذشته و باید به حال و آینده فکر کنیم. قطعا برای نتیجه گرفتن در لیگ قهرمانان باید تلاش بیشتری کرد. سال به سال موفقیت در این مسابقات دشوار‌تر می‌شود چرا که حریفان به بهترین شکل خودشان را برای این مسابقه‌ها تقویت می‌کنند.

: در مورد استوکس صحبت کنید که بعد از مسابقه با الشارجه در تمرینات تیم‌تان حاضر نشد!/>چه بگویم! متاسفانه این بازیکن با وجود اینکه مرخصی‌اش تمام شده بود در تمرین شرکت نکرد و باید به خاطر همین بی‌انضباطی به باشگاه و کادرفنی پاسخگو باشد.

: بازیکنی که لحاظ بدنی با بقیه نفرات فاصله زیادی دارد چرا باید در این شرایط حساس چند روز به مرخصی برود؟/>هر بازیکنی در شرایطی قرار می‌گیرد که نیاز به مرخصی دارد. استوکس هم از گل‌محمدی خواست دیرتر به ایران برگردد چرا که کار شخصی دارد و او هم اجازه داد. حالا اینکه هنوز به تمرینات برنگشته مسئولش خود استوکس است که باید جوابگوی حواشی که به وجود آورده باشد.

: وقتی همه می‌دانستند استوکس بازیکن حاشیه‌ای است و چند ماهی هم تیم نداشته چه دلیلی داشت برای جذب او این همه پول هزینه شود؟/>نمی‌دانم استوکس با نظر چه کسی جذب شد و به این خاطر هم جوابی برای این سوال ندارم.

: مسابقه روز یکشنبه با سپاهان را چطور می‌بینید؟/>مسابقه با سپاهان در چند سال اخیر بیشتر از اینکه مسائل فنی در آن دیده شود تحت الشعاع مسائل حاشیه‌ای بوده که واقعا هم برای فوتبال ما خوب نبوده است. اکثر این حواشی از چند روز قبل از مسابقه در شبکه‌های دیده می‌شود. من خیلی خودم را درگیر شبکه‌‌های نمی‌کنم اما از دوستان می‌شنوم که چه جوی برای این مسابقه راه می‌اندازند. امیدوارم این مسابقه تمهیداتی اندیشیده شود که مسابقه کم حاشیه‌ای را در اصفهان ببنیم و باز هم اتفاقات بد گذشته تکرار نشود.

: صحبت از حضور شما در کادرفنی تیم ملی است اگر اسکوچیچ پیشنهاد دهد حاضرید دستیار او شوید؟/>فعلا که به من پیشنهادی نشده است به خاطر همین ترجیح می‌دهم فعلا در این زمینه صحبتی نکنم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

 

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2207897

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *