آخرین اخبار : 

بازی‌های دوستانه ملی| برزیل در بازگشت نیمار مقابل شاگردان کی‌روش …

بازی‌‌های دوستانه ملی بامداد امروز (شنبه) دنبال شد که در مهمترین آنها در استادیوم هاردراک شهر میامی تیم‌های ملی برزیل و کلمبیا به مصاف هم رفتند که که این بازی با تساوی ۲ – ۲ خاتمه یافت.

در این بازی تیم ملی برزیل با گلزنی کاسمیرو در دقیقه ۱۹ پیش افتاد. لوئیز موریل در دقیقه ۲۵ کار را برای کلمبیا به تساوی کشاند. موریل با گلزنی در دقیقه ۳۴ از روی نقطه پنالتی برای اولین بار کلمبیایی‌ها را پیش انداخت و این بار نیمار که بعد از سه ماه به ترکیب سلسائو برگشته بود در دقیقه ۵۸ گلزنی کرد تا تیمش مقابل شاگردان کارلوس کی‌روش بازنده میدان را ترک نکند.

در دیگر بازی دوستانه بامداد امروز که در استادیوم مت‌لایف شهر نیوجرسی آمریکا برگزار شد تیم‌های ملی مکزیک و آمریکا با یکدیگر روبه‌رو شدند که این بازی را آزتک‌ها با نتیجه ۳ بر صفر بردند. خاویر هرناندس در دقیقه ۲۱ اریک گوتیرس در دقیقه ۷۸ و اوریل آنتونا در دقیقه ۸۲ گل‌های این بازی را به ثمر رساندند.

بامداد امروز در استادیوم ملی کاستاریکا هم یک بازی میان تیم ملی فوتبال این کشور و اروگوئه برگزار شد که اروگوئه‌ای‌ها میزبان خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دادند. جورجیان دآراس کائتا در دقیقه ۴۲ از روی نقطه پنالتی و جوناتان رودریگس در دقیقه در دقیقه ۹۰ برای اروگوئه گلزنی کردند و تنها گل کاستاریکا هم توسط سلسو بورگس در دقیهق ۴۸ به ثمر رساند.

انتهای پیام/

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2091810

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *