آخرین اخبار : 

بارسلونا شانس اول قهرمانی در اروپا

بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا از سه‌شنبه شب آغاز شد و این در حالی است که طبق ادعای مطبوعات اسپانیایی بیشترین شانس برای قهرمانی این دوره متعلق به باشگاه فوتبال بارسلونا است؛ تیمی که در این دوره از رئال هم شانس بیشتری دارد.

برای رقابت‌های این دوره ورزشگاه واندا متروپولیتانو ورزشگاه خانگی باشگاه فوتبال اتلتیکومادرید میزبان فینال خواهد بود. اما پیش از شروع این بازی‌ها روزنامه اسپانیایی مارکا که چاپ مادرید هم هست و به نوعی می‌توان آن را روزنامه هواداری رئال نامید در نسخه آنلاینش یک نظرسنجی برگزار کرد و از کاربران خواست رای دهند کدام باشگاه قهرمان می‌شود. جالب اینجاست در این نظرسنجی بارسلونا به عنوان شانس اول رای آورد و درصد کسانی که رئال را قهرمان این دوره پیش‌بینی می‌کنند به نسبت کسانی که معتقدند بارسلونا قهرمان می‌شود کمتر بود.

۸ درصد از آرا متعلق به اتلتیکومادرید بود و همین درصد هم به قهرمانی منچسترسیتی رای دادند. اما یوونتوس با ستاره رئال و پاری‌سن ژرمن با نیمار حتی عقب‌تر از این دو باشگاه هم بودند. رئال هم یکی از باشگاه‌هایی بود که هوادارانش به آن امید زیادی نداشتند و در واقع در این نظرسنجی به عنوان تیمی که کمترین رای را آورده و پشت سر هم باشگاه‌ها انتخاب شد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *