آخرین اخبار : 

ایکاردی مشتری جدید پیدا کرد/ دو باشگاه لیگ برتری ایگواین را می‌خواهن…

باشگاه چلسی آماده است با پاری‌سن‌ژرمن برای خرید مائورو ایکاردی از اینتر رقابت کند.

اینتر روی مهاجم آرژنتینی ۲۶ ساله‌اش که در حال حاضر به صورت قرضی برای PSG مسابقه می‌کند ۷۰ میلیون یورو قیمت گذاشته است اما این باشگاه هنوز حاضر به پرداخت چنین رقمی نیست و دو پیشنهادش تا کنون از سوی طرف ایتالیایی رد شده است.

اکنون باشگاه چلسی هم به جذب بازیکنی که در ۳۱ مسابقه‌اش در این فصل ۲۰ گل زده تمایل نشان داده و قصد دارد برای خرید او با اینتر وارد مذاکره شود. پیش از این از باشگاه‌های منچستریونایتد یوونتوس و ناپولی هم به عنوان مشتریان ایکاری نام برده شده است.

در همین حال خبر مهم دیگر از بازار نقل و انتقالات این است که دو باشگاه نیوکاسل و ولورهمپتون به جذب گونسالو ایگواین مهاجم آرژانتینی یوونتوس تمایل نشان داده‌اند. نشریه اکسپرس انگلیس نوشته که با وجود ۶ ماه حضور قرضی نه چندان درخشان ایگواین در لیگ برتر به همراه چلسی در فصل گذشته نیوکاسل و گرگ‌ها خواهان جذب او هستند و این در حالیست که پدر این بازیکن اخیراً اعلام کرده فرزندش تا اخر قراردادش که تابستان سال آینده است در تورین می‌ماند. ایگواین در۳۴ مسابقه‌اش در این فصل برای یوونتوس ۸ گل زده و ۸ پاس گل داده است.

و اما از لیگ برتر خبر می‌رسد که احتمال دارد جورجینیو هافبک ایتالیایی چلسی به کشورش برگردد تا برای یوونتوس مسابقه کند و مدیربرنامه‌های او نیز این خبر را تأیید کرده است.

ژوائو سانتوس در این باره به سایت توتو مرکاتو بیان کرد: من دقیقاً نمی‌دانم که یوونتوس جورجینیو را می‌خواهد یا نه چون او سه سال دیگر با چلسی قرارداد دارد. ببینیم چه می‌شود. او بازیکنی حرفه‌ای است پس اگر یک باشگاه مهم از ایتالیا پیشنهاد بدهد چرا که نه؟

چلسی تابستان سال ۲۰۱۸ جورجینیو را در ازای ۵۷ میلیون یورو از ناپولی خرید و اگر او به یوونتوس برود می‌تواند زیر نظر سر مربی سابقش مائوریتزیو ساری مسابقه کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2272731

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *