آخرین اخبار : 

اینتر یک قدم به «راکیتیچ» نزدیک‌تر شد

ایوان راکیتیچ ستاره کُروات تیم فوتبال بارسلونا به خداحافظی از این تیم نزدیک‌تر شده است. این ستاره در فصل جاری برای والورده ه‌ای ضروری نبوده است و بیشتر نقش ستاره تعویضی را داشته است. به همین دلیل مدتی است صحبت از جدایی او در ماه ژانویه به میان آمده است.

حتی مذاکراتی هم صورت گرفته و مطبوعات اسپانیایی مدعی شدند اینترمیلان سرانش را برای مذاکره با بارسا به اسپانیا فرستاده است. همچنین گفته می‌شود رابطه خوبی که دو باشگاه اینتر و بارسا دارند می‌تواند زمینه را برای این انتقال فراهم کند.

این طور به نظر می‌رسد که دوران راکیتیچ در بارسا به اخر رسیده است. مخصوصا که در سال ۲۰۱۸ هم باشگاه درصدد بود او را به پاری‌سن ژرمن بفروشد و البته خود او دوست داشت بماند. باشگاه حالا به او اطلاع داده قرار نیست قراردادش را تمدید کند و این یعنی فشار برای فروختن او بیشتر شده است. با این تفاوت که به خاطر مسابقه نکردن این بار خود ستاره هم راضی به رفتن است.

در بارسا همه معتقدند او بازیکنی حرفه‌ای است و این شرایط که باشگاه او را نمی‌خواهد را درک می‌کند. به همین دلیل هم کمکش خواهند کرد که در ژانویه به تیمی برود که دوست دارد.

بارسا مبلغ ۳۵ میلیون یورو را برای او در نظر گرفته اما با مسابقه نکردنش در مسابقه‌های اخیر احتمالا این رقم مقداری نزول خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
https://www.mehrnews.com/news/4756718/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%AA%DB%8C%DA%86-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D8%AF

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *