آخرین اخبار : 

اگر پاری‌سن‌ژرمن حذف شود چه اتفاقی برای نیمار و امباپه می‌افتد؟

سئوالاتی وجود دارند که در دنیای فوتبال بارها و بارها پرسیده می‌شوند. یکی از آن‌ها این است: اگر باشگاه فوتبال پاری‌سن ژرمن در رقابت‌های این دوره لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی حذف شود چه اتفاقی می افتد؟

این باشگاه نیمار و امباپه را دارد دو بازیکنی که باشگاه‌های بزرگ دنیا به دنبال جذبشان هستند و می‌دانند یوفا باشگاه فرانسوی را زیر نظر دارد و اگر این باشگاه در لیگ قهرمانان موفق نباشد باید یکی از ستاره‌هایش را بفروشد.

قهرمان فرانسه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در گروهش سوم است و ۵ امتیاز کسب کرده است. بالاتر از این باشگاه لیورپول و ناپولی با ۶ امتیاز قرار دارند. این باشگاه در دو دوره قبل در مرحله یک هشتم نهایی حذف شده و ۴۰۰ میلیون هم خرج کرده است. در نتیجه ناکامی در این دوره به معنی ناکامی سرمایه‌گذاری‌های کلان مالک ثروتمند این باشگاه است.

از طرفی پی‌اس‌جی دوره قبل ۶۲ میلیون یورو از این رقابت‌ها به دست آورده و این یعنی این باشگاه باید برای این فصل درآمد داشته باشد تا مجبور به فروش بازیکنانش نباشد. مخصوصا که زیر ذره‌بین یوفا هم قرار گرفته است.

در صورتی که این باشگاه مجبور به فروش ستاره باشد طبیعتا باید بازیکنانی مانند نیمار یا کیلیان امباپه که قیمت بیشتری نسبت به سایر شاگردان دارند را بفروشد. درباره نیمار ستاره برزیلی باید اظهار کرد باشگاه فرانسوی رقم هنگفتی پرداخته تا او را با شرایطی خاص از بارسلونا به خدمت گیرد و باشگاه‌های مطرحی هم به دنبال جذبش هستند. امباپه هم شرایط مشابهی دارد و بسیاری از باشگاه‌ها دوست دارند او را در اختیار داشته باشد.

تا زمانی که اجباری در کار نباشد باشگاه فرانسوی حاضر به فروش هیچ یک از این شاگردان نیست. این باشگاه ثابت کرده تیمی است که بیشتر ستاره می‌خرد تا این که بفروشد. اما اگر فشار یوفا باشد بر خلاف میلش باید چشم روی یکی از این شاگردان ببندد که باشگاه‌های بسیاری هم به دنبال جذبشان هستند باشگاه‌هایی مانند رئال بارسلونا منچسترسیتی و …

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *