آخرین اخبار : 

اورلوف: آزمون در آخرین بازی لیگ قهرمانان توپی دریافت نکرد

به نقل از روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه گنادی اورلوف درباره شکست ۳ بر صفر باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ برابر بنفیکای پرتغال در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و قرار گرفتن در قعر جدول رده‌بندی گروه G اظهار کرد: شاگردان باشگاه زنیت می‌دانستند در دیگر بازی حساس این گروه میان باشگاه‌های لایپزیش آلمان و لیون فرانسه همه چیز مساوی پیش می‌رود و به همین دلیل کم‌انرژی بودند.

این مفسر باتجربه فوتبال در تلویزیون روسیه گفت: سردار آزمون و آرتم جیوبا در خط حمله زنیت در بازی پایانی لیگ قهرمانان اروپا توپی برای گلزنی دریافت نکردند. هافبک‌های زنیت بیشتر به دنبال تعادل بازی با بنفیکا بودند. زنیت در بازی‌های لیگ قهرمانان هافبکی نداشت! بدین‌خاطر دیدیم که حریف پرتغالی به خوبی حمل توپ و حمله مستقیم می‌کرد. آزمون و جیوبا نیز از همین مشکل در بازی برابر بنفیکا رنج بردند. جیوبا بد کار نکرد اما در یک صحنه می‌توانست آزمون را در موقعیت خوب گلزنی قرار دهد اما تصمیم گرفت خودش به توپ ضربه بزند که نتیجه‌ای نداشت.

در جدول رده‌بندی گروه G لیگ قهرمانان اروپا پس از لایپزیگ ۱۱ امتیازی لیون هشت امتیازی به‌عنوان باشگاه دوم به دور بعدی راه یافت و بنفیکای هفت امتیازی به لیگ اروپا رفت.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2159026

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *