آخرین اخبار : 

انصاری‌فرد در جمع شاگردان پرسپولیس: باید مثل گذشته با تیم‌هایی چون بایرن مونیخ بازی کنیم/ از تجربه پیروانی استفاده کنید

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس مراسم معارفه افشین پیروانی به‌عنوان مدیر تیم فوتبال امروز (پنجشنبه) با حضور محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی و پیش از تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شد.

انصاری‌فرد در جریان این مراسم اظهار داشت: پیروانی نیازی به معرفی ندارد و به ایشان خوش‌آمد می‌گویم. او از اسطوره‌های باشگاه به حساب می‌آید تحصیلکرده و باتجربه است و در کنار نسلی از بزرگان و اسطوره‌های فوتبال کشور و پرسپولیس چون کریم باقری احمدرضا عابدزاده علی دایی علی کریمی و … بازی کرده. شما هم با تلاش زیاد و روحیه و انگیزه بالا اراده و تداوم می‌توانید به موفقیت‌های بزرگ برسید.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانید از تجربیات و شایستگی‌های افشین پیروانی به‌عنوان مدیر تیم و دیگر بزرگان استفاده کنید تا به درجه‌های بالاتر از آن چه بدان دست یافته‌اید برسید. هر چند پرسپولیس از جهت موفقیت‌ها و جایگاه ‌اش در رأس قله فوتبال ایران است اما هنوز به یک دهم آن چه که می‌تواند باشد و پتانسیلش را دارد نرسیده است و در قله توانایی‌های خود نیست. در این سال‌ها مسائل حاشیه‌ای بدهی‌ها و مباحثی چون تغییرات مدیریتی به قدری زیاد بوده است که باعث شد عظمت و اقتدار پرسپولیس به شکل واقعی نشان داده نشود. البته پرسپولیس برند بزرگی است و اگر کسی ما را در کوچه و خیابان می‌شناسد و اگر کسی به جایی رسیده به خاطر شکوه عظمت و هواداران پرسپولیس بوده است.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: من در دوره قبلی حضورم در باشگاه نیز تلاش کردم پرسپولیس یک مجموعه بین‌المللی باشد که یکی از اقدامات ما بازی با بایرن مونیخ بود. این بار هم در تلاش برای انجام  چنین بازی‌ای هستم. بزرگی پرسپولیس می‌طلبد که ما چنین کاری را انجام دهیم. شما باید تمام تمرکزتان را روی کار اصلی‌تان و مسائل داخل زمین بگذارید. انتظارات هواداران خیلی بیشتر از گذشته است و مطمئن باشید که آنها تلاش دلسوزی و تعصب شما برای تیم را می‌بینند. ما هم تلاش کرده و می‌کنیم که مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی را حل کنیم.

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2120412

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *