آخرین اخبار : 

انصاری‌فرد: به خانواده نوروزی به خاطر عزت و جایگاه هادی تبریک می‌گویم

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس محمدحسن انصاری‌فرد در جریان سخنرانی خود در مراسم سالگرد و بزرگداشت زنده‌یاد هادی نوروزی که امروز در کپورچال برگزار شد اظهار داشت: پیش از حضور در مراسم بغض سنگینی داشتم و نمی‌توانستم حرف بزنم. خدا را شکر این بغض ترکید. امروز در حالی مرور خاطرات هادی نوروزی هنوز برای ما دشوار است که عزادار یک مرد بزرگ یعنی استاد کاشانی هم شده‌ایم.

وی ادامه داد: خانواده پرسپولیس بزرگ‌ترین خانواده دنیاست. افتخار می‌کنیم که خدمتگزار این خانواده هستیم. خدمتگزار کسانی هستیم که نام‌شان در این باشگاه جاودانه است و هوادارانی که این‌قدر با معرفت هستند. امثال هادی نوروزی نام‌شان در پرسپولیس جاودانه شده است. این مسئله حتماً دلایل قوی خودش را دارد. او همیشه رعایت شئونات را کرد و این عزت را هرکسی به دست نمی‌آورد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس همچنین بیان کرد: من به بچه محل‌های هادی هم تبریک می‌گویم که هم یک چنین بچه محلی داشتند و هم خودشان این‌قدر بامعرفت هستند که یاد او را زنده نگه می‌دارند. این مراسم کار بزرگی است. این محبت و دوستی و مرام و معرفت است که باقی می‌ماند. من از اهالی روستا و عزیزان دیگری که در این مسیر تلاش می‌کنند تشکر می‌کنم. دیدن این صحنه‌ها ما را هم مصمم‌تر و محکم‌تر می‌کند تا بتوانیم دل آنها را که برای این باشگاه می‌تپد شاد کنیم.

انصاری‌فرد خاطر نشان‌کرد: من به خانواده هادی به ویژه به پدر برادر مادر همسر و یادگارهای او هم تسلیت و هم تبریک می‌گویم که هادی عزیز در جایگاهی قرار گرفته است که در چهارمین سالگرد درگذشتش چنین جمعیتی گرد هم آمده‌اند. از خدای متعال می‌خواهم ما هم بتوانیم مسیری را برویم که اگر یک روز از دنیا رفتیم قدری از این شکوه و مقام برای ما هم باشد. همچنین باز هم در اینجا از استاد کاشانی یاد می‌کنم که فقدان او قابل جبران نخواهد بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در اخر افزود: با توجه به اتفاقی که افتاد حال خوبی ندارم و زیاد وقت حاضرین را نمی‌گیرم. فقط می‌خواهم ما را هم دعا کنید تا در انجام کاری که در حال انجامش هستیم خدا ما را یاری کند.

 

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2110777

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *