آخرین اخبار : 

انتقال بزرگ در رئال در آستانه قطعی شدن

جانلوئیجی بوفون قرار است در تابستان ازتیم فوتبال پاری‌سن ژرمن جدا شود و این موضوع رسماً اعلام شده است. اما به فاصله کمی بعد از انتشار این خبر گمانه‌زنی‌ها درباره اینکه چه کسی دروازه‎بان فصل بعد تیم فرانسوی می‌شود شروع شد.

روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شده محتمل‌ترین گزینه کیلور ناواس دروازه‌بان حال حاضر رئال است که در برنامه‌های این تیم برای فصل بعد جای ندارد. به همین دلیل پاری‌سن ژرمن سعی دارد این دروازه‎بان را به خدمت گیرد.

گفته می‎شود مذاکرات برای این انتقال حتی آغاز هم شده و به خوبی در حال پیشرفت است. این روزنامه مدعی شده با روندی که در پیش گرفته شده رسیدن به توافق خیلی دور از ذهن نیست.

دروازه‎بان ۳۲ ساله قرار است به پارک دوپرنس رفته و با آلفونسو آرئولا برای جایگاه اصلی رقابت کند. فصل گذشته این دروازه‎بان فرانسوی ۳۱ بازی انجام داد و بوفون در ۲۵ بازی درون دروازه تیم فرانسوی ایستاد.

از طرفی منابع نزدیک به ناواس می‌گویند او مطمئن است در پاریس به اندازه‌ای به او بازی خواهد رسید که راضی و خوشحال باشد و از بازی کردنش لذت ببرد.

طبق اعلام رسانه‌ها احتمال انجام شدن این انتقال بسیار زیاد است و مهم‎تر اینکه جدایی او از رئال با این سبک به خوبی صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *