آخرین اخبار : 

انتخابی یورو ۲۰۲۰| شکست پرتغال و صعود اوکراین در شب ۷۰۰ گله شدن ر…

مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با تساوی خانگی باشگاه ملی فرانسه برتری قاطعانه انگلیس و شکست پرتغال پیگیری شد.

در گروه اول مسابقات انگلیس در خانه بلغارستان به برتری قاطعانه ۶ بر صفر دست یافت. راشفورد در دقیقه ۷ بارکلی در دقایق ۲۰ و ۳۲ استرلینگ در دقایق ۴۵ و  ۶۹ و کین در دقیقه ۸۵ برای میهمان گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه کوزوو ۲ بر صفر مونته‌نگرو را برد. در جدول گروه اول انگلیس ۱۵ امتیازی بالاتر از جمهوری چک ۱۲ و کوزووی ۱۱ امتیازی صدرنشین است.

براساس این گزارش در گروه دوم مسابقات پرتغال در خانه اوکراین ۲ بر یک شکست خورد. پس از اینکه یارمچوک در دقیقه ۶ و یارمولنکو در دقیقه ۲۷ اوکراین را پیش انداختند رونالدو در دقیقه ۷۲ هفتصدمین گل دوران حرفه‌ای خود را به ثمر رساند اما نتوانست مانع شکست تیمش شود. در همین گروه لیتوانی در خانه خود ۲ بر یک مغلوب صربستان شد. در گروه دوم صعود اوکراین ۱۹ امتیازی قطعی شده و پرتغال ۱۱ امتیازی بالاتر از صربستان ۱۰ امتیازی در رده دوم ایستاده است.

دوشنبه شب همچنین در گروه هشتم مسابقات انتخابی یورو ۲۰۲۰ فرانسه در خانه خود مقابل ترکیه با تساوی یک – یک متوقف شد تا مانند بازی رفت از کسب پیروزی مقابل این باشگاه عاجز بماند. ژیرو در دقیقه ۷۶ قهرمان جهان را پیش انداخت اما آیهان در دقیقه ۸۲ گل تساوی ترکیه را به ثمر رساند. در همین گروه ایسلند ۲ بر صفر از سد آندورا گذشت و آلبانی ۴ بر صفر در خانه مولداوی به برتری دست یافت. در جدول گروه هشتم ترکیه و فرانسه با ۱۹ امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2118692

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *