آخرین اخبار : 

انتخابی یورو ۲۰۲۰| انگلیس با برتری پرگل صعود کرد/ صعود فرانسه و ج…

در ادامه هفته نهم از مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ باشگاه‌های ملی انگلیس جمهوری چک و فرانسه هم جواز صعود به مرحله اصلی را به دست آوردند.

در گروه اول انگلیس با برتری پرگل ۷ بر صفر در خانه مقابل مونته‌نگرو به مرحله اصلی یورو ۲۰۲۰ راه یافت. چمبرلین در دقیقه ۱۱ هری کین در دقایق ۱۹ ۲۴ و ۳۷ رشفورد در دقیقه ۳۰ سوفرانک (بازیکن حریف) در دقیقه ۶۶ و آبراهام در دقیقه ۸۴ برای میزبان گل زدند. در دیگر مسابقه این گروه جمهوری چک در خانه خود ۲ بر یک کوزوو را برد. به این ترتیب انگلیس با ۱۸ و جمهوری چک با ۱۵ امتیاز در رده‌های اول و دوم گروه اول قرار گرفتند و صعود خود را به یورو ۲۰۲۰ قطعی کردند.

براساس این گزارش در گروه دوم پرتغال با هت‌تریک رونالدو ۶ بر صفر در خانه لیتوانی را برد تا به صعود نزدیک‌تر شود. رونالدو با گلزنی در دقایق ۷ ۲۲ و ۶۵ هت‌تریک کرد و  پیتزی در دقیقه ۵۲ پاچینچیا در دقیقه ۵۶ و سیلوا در دقیقه ۶۳ دیگر گل‌های پرتغال را به ثبت رساندند. در دیگر مسابقه این گروه صربستان با برتری دشوار ۳ بر ۲ در خانه مقابل لوکزامبورگ ۱۳ امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت. اوکراین ۱۹ امتیازی پیش از این صعود خودش را قطعی کرده بود و برای صعود به عنوان باشگاه دوم رقابت بین پرتغال ۱۴ و صربستان ۱۳ امتیازی است.

پنجشنبه شب همچنین در گروه هشتم فرانسه با برتری ۲ بر یک مقابل مولداوی به یورو ۲۰۲۰ راه یافت. واران در دقیقه ۳۵ و ژیرو در دقیقه ۷۹ برای میزبان و راتا در دقیقه ۹ برای مولداوی گلزنی کردند. در دیگر مسابقه این گروه آلبانی و آندورا به تساوی ۲ – ۲ رسیدند. در جدول گروه هشتم فرانسه ۲۲ و ترکیه ۲۰ امتیازی در رده‌های اول و دوم ایستاده و صعود خود به یورو ۲۰۲۰ را قطعی کردند.

 

انتهای پیام/ 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2140718

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *