آخرین اخبار : 

انتخابی یورو ۲۰۲۰|برتری دشوار ایتالیا در شب آتش‌بازی آلمان/ ۳ امت…

شب پایانی از دور چهارم مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با پیروزی باشگاه‌های ایتالیا آلمان و فرانسه به آخر رسید.

در مهمترین بازی از گروه  دهم ایتالیا در خانه به سختی ۲ بر یک از سد بوسنی گذشت. ابتدا ژکو در دقیقه ۳۳ میهمان را پیروز به رختکن برد اما ایتالیا در نیمه دوم با گل‌های اینسینیه در دقیقه ۴۹ و وراتی در دقیقه ۸۶ نتیجه را عوض کرد و به سختی پیروز شد. در این گروه ارمنستان ۳ بر ۲  در زمین یونان به برتری رسید و فنلاند ۲ بر صفر از سد لیختن اشتاین گذشت. ایتالیا با چهار پیروزی از چهار بازی صدرنشین مطلق گروه دهم است.

براساس این گزارش در گروه سوم آلمان در شبی که یواخیم لو سر مربی‌اش را به دلیل کسالت روی نیمکت نداشت آتش‌بازی به راه انداخت و ۸ بر صفر میهمانش استونی را خرد کرد. رویس در دقایق ۱۰ و ۳۷ گنابری در دقایق ۱۷ و ۶۳ گورتزکا در دقیقه ۲۰ گوندوگان در دقیقه ۲۵ (از روی نقطه پنالتی) ورنر در دقیقه ۷۹ و سانه در دقیقه ۸۸ برای قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ گل زدند. در همین گروه ایرلند شمالی یک بر صفر بلاروس را برد. در جدول گروه سوم ایرلند شمالی و آلمان ۱۲ امتیازی در صدر هستند.

سه‌شنبه همچنین در گروه هشتم فرانسه به راحتی در زمین آندورا ۴ بر صفر پیروز شد. امباپه در دقیقه ۱۱ بن‌یدر در دقیقه ۳۰ تووین در دقیقه ۴۶ و زوما در دقیقه ۶۰ برای مدافع عنوان قهرمانی جهان گل زدند. فرانسه و ترکیه با ۹ امتیاز پیشتازهای این گروه هستند. در همین گروه ایسلند در خانه‌اش مقابل ترکیه به برتری ۲ بر یک رسید و آلبانی یک بر صفر از سد مولداوی گذشت.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه نهم قزاقستان ۴ بر صفر سن‌مارینو را برد بلژیک با سه گل از سد اسکاتلند گذشت و روسیه یک بر صفر قبرس را برد. در جدول این گروه بلژیک ۱۲ امتیازی مقتدرانه پیشتاز است.

در گروه پنجم هم اسلواکی در زمین جمهوری آذربایجان به برتری ۵ بر یک رسید و مجارستان یک بر صفر ولز را برد. در جدول این گروه اسلواکی ۹ امتیازی صدرنشین است.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *