آخرین اخبار : 

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲| تساوی بحرین و عراق به نفع ایران/ امیدها برای صعود شاگردان ویلموتس به عنوان باشگاه نخست زنده ماند

در ادامه دیدارهای دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا و در گروه C‌ این رقابت‌ها امشب (سه‌شنبه) باشگاه ملی عراق در اردن میزبان بحرین بود که این مسابقه بدون گل خاتمه یافت.

این نتیجه اگرچه عراق صدرنشین را ۱۱ امتیازی و بحرین رده دومی را ۹ امتیازی کرد اما شانس صعود به عنوان باشگاه اول گروه را برای باشگاه ملی ایران تا حد زیادی افزایش داد.

در حال حاضر باشگاه ملی کشورمان با یک مسابقه کمتر نسبت به دیگر باشگاه‌های گروه و با ۶ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد اما شاگردان مارک ویلموتس در صورت بردن تمام مسابقه‌های‌شان در دور برگشت می‌توانند به عنوان باشگاه اول گروه به دور سوم مرحله انتخابی صعود کنند البته باشگاه دوم گروه هم این شانس را دارد که به عنوان یکی از باشگاه‌های دوم برتر این مرحله به مرحله بعدی صعود کند.

جام جهانی فوتبال , باشگاه ملی فوتبال ایران ,

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲| هنگ‌کنگ برد و به یک امتیازی ایران رسید/ صعود ازبکستان به صدر جدول گروه D

پس از باشگاه‌های ملی عراق بحرین و ایران باشگاه‌های هنگ‌کنگ و کامبوج که ساعاتی قبل به مصاف هم رفتند به ترتیب با ۵ و یک امتیاز در رده‌های چهارم و پنجم قرار دارند.

امشب همچنین در گروه A سوریه به عنوان میزبان به مصاف فیلیپین رفت و با یک گل به برتری رسید. به این ترتیب سوریه‌ای‌ها با ۱۵ امتیاز حاشیه امنیت خود را در صدر جدول افزایش دادند.  در گروه E نیز قطر میزبان خود افغانستان را با نتیجه یک بر صفر شکست داد. قطر با ۱۳ امتیاز صدرنشین جدول است. مصاف خانگی قرقیزستان با تاجیکستان در گروه F‌ نیز با تساوی یک – یک خاتمه یافت. در این گروه ژاپن با ۱۲ امتیاز صدرنشین است و باشگاه‌های قرقیزستان و تاجیکستان هر دو با ۷ امتیاز و برحسب تفاضل گل در رده‌های بعدی هستند.

 

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2143292

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *