آخرین اخبار : 

امپابه به یک شرط با پاری‌سن‌ژرمن تمدید می‌کند

به نقل از نشریه آ اس اسپانیا کیلیان امباپه آماده است قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را تمدید کند به شرط اینکه باشگاه به او اجازه دهد در صورت دریافت پیشنهاد از رئال یا یک باشگاه مطرح اروپایی دیگر پارک دو پرنس را ترک کند.

با شرایط مالی به وجود آمده به خاطر تعلیق مسابقات و از دست رفتن منابع درآمد باشگاه‌ها انتظار می‌رود که پنجره بعدی نقل و انتقالات متفاوت از تمام پنجره‌های سال‌‌های اخیر باشد و دیگر باشگاه‌ها ارقامی نجومی را صرف خرید‌ شاگردان جدید نکنند.

رئال هم متأثر از این شرایط برنامه‌های جدیدی برای فصل نقل و انتقالات دارد اما خرید امباپه همچنان جزو مهمترین اهداف فلورنتینو پرس رئیس کهکشانی‌ها است. به نظر می‌رسد که خود امپابه نیز تمایل دارد که به هموطنش زین‌الدین زیدان در سانتیاگو برنابئو ملحق شود چرا که از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن درخواست کرده در قرارداد جدید او بندی درج شود که به این بازیکن ۲۱ ساله اجازه می‌دهد در صورت دریافت پیشنهاد از رئال پاریس‌ را به مقصد مادرید ترک کند.

پاری‌سن‌ژرمن تا کنون نتوانسته نظر بازیکنانش را برای کاهش حقوق آنها و جبران بخشی از ضررهای مالی وارد آمده به خاطر شیوع کرونا جلب کند اما این احتمال وجود دارد که امباپه نیمار و هم‌تیمی‌های آنها با کاهش ۵۰ درصدی حقوق‌شان موافقت کنند. لئوناردو مدیر ورزشی برزیل PSG مأمور شده تا رضایت شاگردان را جلب کند و گویا شیوه مذاکره او با شاگردان خوشایند امباپه نبوده است. با این حال او برای اینکه شانس خود برای پیوستن به رئال را افزایش دهد حاضر است به صورت مشروط پیشنهاد PSG برای تمدید قرارداد را بپذیرد. ظاهراً به جز رئال یکی دیگر از باشگاه‌های مطرح اروپایی هم مورد توجه او قرار دارد اما نام آن فاش نشده است.

 

در هر صورت خرید امباپه برای مشتریان او کار آسانی نخواهد بود و کارفرمایان او قصد دارند بابت فروشش رقمی به مراتب بالاتر از ۱۸۰ میلیون پوندی که بابت خریدش از موناکو پرداخت کردند به جیب بزنند.

امباپه تا سال ۲۰۲۰ با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و طبق ادعای نشریه آ اس فلورنتینو پرس در نظر دارد در سناریویی مشابه به خرید ادن ازار از چلسی او را هم در فاصله یک سال به اخر قراردادش بخرد تا هزینه کمتری به باشگاه تحمیل شود هرچند اگر امباپه قراردادش را تمدید کند چنین هدفی محقق نخواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2257860

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *