آخرین اخبار : 

المپیک ۲۰۱۸ جوانان| کاراته‌کاران ایران حریفان خود را شناختند

  به نقل از سایت فدراسیون کاراته بر اساس قرعه کشی انجام شده در وزن منهای ۵۳ کیلوگرم فاطمه خنکدار با رینکا تاتاهاتا از ژاپن, تانیا باروس از پرتغال و آیکا اوکازاکی از تایلند در گروه ب مبارزه خواهد کرد.

در گروه الف هم اوچاک داملا از ترکیه یاسمین نصر از مصر دیلدورا آلیکولوف از ازبکستان و کاتالینا والدس از شیلی حضور دارند.

در وزن منهای ۵۹ کیلوگرم مبینا حیدری باهوپ چارلوت از انگلیس آنا چرنشیوا از روسیه و آسیا اوخاتو از فرانسه در گروه ب دیدار می‌کند.
در آن سو نیز صوفیا بارانی از مجارستان کوکورو ساکاجی از ژاپن ایوانا پرویچ از صربستان و مارتا آسیپوا از استونی در گروه الف هستند.

در وزن ۵۹+ کیلوگرم نگین آلتونی در گروه الف با کاراته کاهای دانمارک (لائورا لیک), پورتوریکو( جانسا میشله فونسکا) و ژاپن(ساکورا ساواشیما) دیدار می‌کند.
در گروه ب کریاکی کیدوفاکی از یونان آنیکا سلید از نروژ لورن پایک از انگلیس وسارا العامری از امارات مبارزه کند.

در وزن ۶۱-کیلوگرم علیرضا فرجی در گروه ب با ماساکی یامائوکا از ژاپن اوساما اداری از مراکش و پدور پابلو دلاروکا از گواتمالا مبارزه می‌کند.
در گروه الف هم فاهیک وسلی از مقدونیه محمد العسیری از عربستان حمد عبداله از اردن رودریگو تلو از آرژانتین حضور دارند.

در وزن به اضافه ۶۸ کیلوگرم نوید محمدی با کیسی ساکیاما از ژاپن روبرت اواکیموف از روسیه و سین مک کارتی از ایرلند در گروه ب همگروه است و در گروه آ انیس بولوت از ترکیه کوزا توماس از اسلواکی جفریس رایوکا از نیوزلند حضور دارند.

فردا رقابت‌های اوزان ۵۳- و ۵۹- دختران و ۶۱- کیلوگرم پسران از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی برگزار می‌شود و به ترتیب فاطمه خنکدار مبینا حیدری و علیرضا فرجی ۳ نماینده کشورمان هستند که در روز اول مسابقات به روی تاتامی می‌روند.

در دومین روز مسابقه‌ها پنجشنبه ۲۶مهرماه(۱۸ اکتبر) هم نگین آلتونی در به اضافه ۵۹ کیلوگرم و نوید محمدی در به اضافه ۶۸ کیلوگرم به مصاف حریفان خواهند رفت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *