آخرین اخبار : 

اقدام فوق‌العاده امباپه در حمایت از افراد بی‌خانمان

کیلیان امباپه در اقدامی تحسین‌برانگیز مبلغ قابل‌توجهی را به خیریه‌ای به نام «بنیاد آبی پی‌یر» واقع در پاریس اهدا کرد تا به افراد بی‌خانمانی که در شرایط بحرانی کنونی بیشتر از دیگران در معرض خطر هستند کمک شود. رقم کمک ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن فاش نشده اما این خیریه از کمک بسیار قابل توجه این ستاره ۲۱ ساله خبر داده است.

در شرایط کنونی گفته می‌شود امن‌ترین جان برای در امان ماندن از ابتلا به ویروس کرونا خانه است اما افراد بی‌خانمان که سرپناهی ندارند در معرض بسیار زیاد ابتلا به این ویروس قرار دارند و امباپه به مسئولیت اجتماعی خود به خوبی عمل کرده و به کمک این افراد آمده است.

در بخشی از بیانیه این خیریه فرانسوی آمده است: «سخاوتمندی امباپه باعث می‌شود تا اقدامات و کمک‌های اولیه برای دسترسی به آب و غذا تهیه سرپناه و بهداشت برای افراد بی‌خانمانی که در شرایط بسیار ناخوشایندی هستند صورت گیرد».

در حال حاضر فرانسه با ثبت ۳۲ هزار و ۹۶۴ تست مثبت کرونا ششمین کشور جهان از حیث دارندگان بیشترین مبتلایان به این ویروس کشنده است که از این بین ۱۹۹۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

کیلیان امباپه این فصل پیش از به تعلیق در آمدن مسابقات مختلف باشگاهی در فرم و شکل خوبی بود و در ۳۳ مسابقه از رقابت‌های مختلف آمار ۳۰ گل‌زده و ۱۷ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2231944

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *