آخرین اخبار : 

اعلام آمادگی مانچینی برای هدایت تیم ملی ایتالیا

تیم ملی فوتبال ایتالیا برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید در مجموع دو بازی رفت و برگشت در مرحله پلی‌آف اروپایی از سد سوئد بگذرد و شاگردان جامپیرو ونتورا مأموریت دشواری در پیش دارند.

روبرتو مانچینی سرمربی زنیت شبکه تلویزیونی «پرمیوم اسپورت» ایتالیا گفت: جام جهانی بدون ایتالیا جام جهانی همیشگی نخواهد بود. تیم تحت‌هدایت ونتورا کمی تحت‌فشار است اما این طبیعی است. با این وجود به نظرم ایتالیا به جام جهانی صعود خواهد کرد. سوئد حریفی سرسخت است اما آتزوری توان راهیابی به جام جهانی را دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا می‌توانید خودتان را در آینده روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی ایتالیا ببینید؟» اظهار داشت: هر مربی ایتالیایی رویای مربیگری آتزوری را دارد و مایه غرور و افتخار من است که روزی هدایت تیم ملی فوتبال کشورم به من سپرده شود و برای این کار آماده‌ خواهم بود.

سرمربی پیشین اینتر درباره پیش‌بینی‌اش از قهرمان فصل جاری سری A ایتالیا خاطرنشان کرد: این فصل تاکنون فوق‌العاده بوده و چهار یا پنج تیم هستند که می‌توانند فاتح اسکودتو شوند. اینتر یکی از آنها تیم‌هاست. آنها با صبوری زیاد تیم‌شان را بازسازی کرده‌اند. همچنین برای سامپدوریا خوشحالم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *