آخرین اخبار : 

اعتقاد دومای روسیه به حکم ۱۰ سال زندان برای جیمی‌ جامپ‌های مسابقه ف…

به نقل از سایت اسپورت اکسپرس ایگور لبدیف نایب رئیس دوما و یکی از اعضای کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال روسیه نظر خود درباره مجازات‌های صادره از سوی دادگاه مسکو برای جیمی جامپ‌های مسابقه فینال جام جهانی ۲۰۱۸ میان تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و کرواسی در ورزشگاه لوژنیکی مسکو را ابراز کرد. چهار جیمی جامپ به طور ناگهانی وارد زمین چمن شدند و عملیات بیرون راندن آنها از زمین یک دقیقه به طول انجامید. یکی از جیمی جامپ‌ها به دلیل پوشیدن پیراهن پلیس به هزار و ۵۰۰ روبل جریمه نقدی محکوم شده بود.

وی در این رابطه بیان کرد: مواد قانونی برای جریمه فرد موردنظر وجود دارد. البته در این موارد حداقل و حداکثر حکم برای جرم وجود دارد. البته هر کسی می‌خواست که این جیمی‌ جامپ‌ها به ۱۰ سال زندان محکوم شوند اما شاید حکم سنگینی برای چنین جرمی باشد. تجربه نشان داده است که مجازات‌های نقدی و محرومیت از حضور در ورزشگاه‌ها می‌توانند بازدارنده باشند.

نایب رئیس دومای روسیه در پاسخ به این پرسش که «آیا امکان بررسی پرونده جرایم جیمی جامپ‌های جام جهانی ۲۰۱۸ مطابق قوانینی خارج از رفتارهای حرفه‌ای تماشاگران جام جهانی ۲۰۱۸ وجود نداشت؟» بیان کرد: کدام قانون؟ حداکثر حکم برای آنها صادر شده است. البته این مسئله در اختیار دادگاه و سازمان‌های امنیتی است. ما نمی‌توانیم نظر شخصی خود را درباره قوانین تعیین‌شده ابراز کنیم.

دادگاه منطقه‌ای مسکو یک روز پس از اخر جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال رأی به بازداشت ۱۵ روزه جرایم نقدی و محرومیت سه ساله از حضور در رقابت‌های ورزشی برای چهار جیمی جامپ روس داد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *