آخرین اخبار : 

اشاره غیرمستقیم زلاتان به احتمال ماندنش در میلان با یک خودستایی د…

در حالی که تا روز گذشته به نظر می‌رسید که اخر فصل جاری مصادف با اخر دومین دوره حضور زلاتان ابراهیموویچ در میلان خواهد بود اکنون شرایط عوض شده است و امکان دارد که این ستاره سوئدی یک فصل دیگر هم در روسونری بماند.

به مناسبت ۱۰۰ تایی شدن مسابقه‌های زلاتان برای میلان باشگاه در حین تمرینات تیم یک پیراهن خاص با عدد ۱۰۰ را به ستاره ۳۸ ساله‌اش تقدیم کرد و اظهارات ایبرا پس از دریافت این هدیه اشاره‌ای غیرمستقیم به احتمال ماندنش در تیم قرمزومشکی‌پوش شهر میلان داشت.

ابراهیموویچ بیان کرد: برای من انجام یکصد مسابقه در میلان مایه افتخار است و امیدوارم که بتوانم مسابقه‌های بیشتری هم برای این تیم انجام دهد. از همه شما (شاگردان) متشکرم. به لطف شماست که من هیچ رقیبی در تیم ندارم وگرنه الان نمی‌توانستم مسابقه کنم.

در همین حال پائولو مالدینی اسطوره و یکی از اعضای کادر مدیریت ورزشی باشگاه میلان نیز به تمجید از ایبرا پرداخت و  پس اهدای یک مدال یادبود به او بیان کرد: تو برای چندین تیم مسابقه کرده‌ای اما تنها در سه تای آنها بیش از ۱۰۰ مسابقه انجام داده بودی. آژاکس اینتر و پاری‌سن‌ژرمن. بنابراین اینکه با میلان هم به این تعداد مسابقه رسیدی اتفاق مهمی است. براوو زلاتان!

انتظار می‌رود که زلاتان در مسابقه بعدی میلان که ۱۵ دقیقه بامداد فردا در سن‌سیرو مقابل بولونیاست به میدان برود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2309293

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *