آخرین اخبار : 

استقلال بدون برنامه حمله می‌کند/ ساختار دفاعی تیم خوب نیست/ به منصوریان اولتیماتومی داده نشده است


به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال استقلال تهران در پایان هفته چهارم رقابت‌های لیگ‌ برتر با دو امتیاز در رتبه 15 جدول قرار دارد و در بازی با تیم فوتبال پیکان هم نتوانست اولین برد خودش در رقابت‌های این فصل را به‌دست آورد.

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در این‌ مورد اظهار داشت: وضعیت فعلی برای استقلال اصلاً خوب نیست، استقلال حمله می‌کند اما برای حمله برنامه‌ای ندارد ضمن اینکه ساختار دفاعی تیم هم مشکل دارد و گل خوردن از وسط آن‌ هم به این شکل مد نیست.

وی ادامه داد: باید در مرکز خط دفاعی بین دو مدافع وسط و هافبک دفاعی مثلث ایجاد شود ولی در استقلال چنین چیزی مشاهده نمی‌کنم. وضعیت ساختار دفاعی استقلال اصلاً خوب نیست. بین دروازه‌بان و مدافعان ارتباط برقرار نمی‌شود و بازیکنان به هم اعتماد ندارند. در زمان ما وقتی رشیدی یا حجازی در زمین بودند یک اعتماد دو طرفه وجود داشت که در حال حاضر چنین چیزی دیده نمی‌شود.

پیشکسوت فوتبال استقلال تهران در مورد حمایت هواداران استقلال از منصوریان تصریح کرد: کار خوبی می‌کنند و من خودم به شخصه منصوریان را دوست دارم. تیم دارد بازی به بازی پیشرفت می‌کند اما امتیازهایی که از دست می‌رود مشخص نیست قابل جبران باشد.

روشن در مورد تعطیلات لیگ تصریح کرد: این تعطیلات بیشتر از هر تیمی به نفع استقلال است و فرصت دارند مشکلاتشان را برطرف کنند. برعکس پرسپولیس که روی دور برد است و از این تعطیلی ضرر خواهد کرد. منصوریان باید از این فرصت برای ساختن تیمش استفاده کند.

وی در مورد دو بازی سخت استقلال بعد از تعطیلات لیگ خاطرنشان کرد: بازی با تراکتورسازی و بعد از آن بازی با پرسپولیس سخت است و اگر در آن نتیجه لازم گرفته نشود شرایط تیم خیلی سخت تر از این خواهد شد. منصوریان باید حواسش به بازی با تراکتورسازی باشد. باخت در این بازی می‌تواند روحیه تیم را خراب کند و برد هم می‌تواند باعث غرور بازیکنان شود و هر دو نتیجه به نوعی ممکن است مشکل ساز شود و منصوریان باید حواسش به این موضوع باشد.

پیشکسوت فوتبال استقلال تهران در مورد اینکه گفته می‌شود هیئت مدیره به منصوریان تا پایان دربی فرصت جبران داده، گفت: این کار اصلا درست نیست و البته تا جایی که می‌دانم چنین چیزی صحت ندارد و به منصوریان اولتیماتومی داده نشده است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *