آخرین اخبار : 

استراتژی رئال برای جذب «هازارد»

ادن هازارد در حال حاضر آخرین خرید کهشانی باشگاه فوتبال رئال است و قرار است روز پنج شنبه در سانتیاگوبرنابئو مراسم معارفه او برگزار شود. جالب اینجاست که پروسه خرید او در سال ۲۰۱۷ آغاز و چندی پیش نهایی شد.

روزنامه مارکا اما درباره چگونگی جذب این بازیکن رازهایی را فاش کرده است. این روزنامه نوشته زیدان بعد از بازگشت دوباره به مادرید شرط گذاشته که انتقال هازارد به مادرید باید هرچه زودتر عملی شود.

به همین دلیل سران باشگاه مادریدی به طور مخفیانه به لندن سفر کردند و هریک به نحوی سعی داشتند رابطه‌ای با این بازیکن برقرار کرده و پیشنهادشان را با شخص او در میان بگذارند.

این روزنامه مدعی شده رئال این بار برای جذب او استراتژی جدیدی را عملی کرده است. به جای اینکه مانند فصول قبل مدام تلاش کند تا چلسی هم رقم را بالا ببرد و در نهایت پنجره نقل و انتقالات بسته شود از مدتی قبل ذهن خود بازیکن را آماده کردند تا قراردادش را تمدید نکند و در حمایت از رئال چلسی را تحت فشار بگذارد. با این روش بوده که رئال توانسته از باشگاه ثروتمندی که به راحتی شاگردان اصلی‌اش را نمی‌فروشد بازیکن بخرد.

از طرفی اینکه خود هازارد هم تصمیم داشته بعد از ۵ سال مسابقه در لندن از چلسی خارج شود در انتقالش به رئال بی‌تاثیر نبوده است. این روزنامه مدعی شده بعد از جواب گرفتن از پروسه هازارد حالا رئال سعی دارد به همین روش تلاشش را برای جذب کیلیان امباپه ستاره جوان پاری‌سن ژرمن انجام دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *