آخرین اخبار : 

از حضور شفر رحمتی و ماهینی تا غیبت برانکو و قلعه‌نویی در جلسه هم‌اندیشی با داوران/ تذکر مسئولان سازمان لیگ به سرمربیان لیگ برتری + تصاویر

ورزشی سمینار هم‌اندیشی مسئولان کمیته داوران با مربیان سرپرست‌ها و کاپیتان‌ها باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال با هدف آشنایی با آخرین قوانین داوری فوتبال امروز (یکشنبه) از ساعت ۹ صبح در هتل آکادمی فوتبال برگزار شد.

* از چهره‌های سرشناس حاضر در نشست امروز جلسه هم‌اندیشی می‌توان به افرادی چون وینفرد شفر سر مربی باشگاه استقلال‌ علیرضا منصوریان سر مربی باشگاه ذوب‌آهن یحیی گل‌محمدی سر مربی باشگاه پدیده مشهد مجید جلالی سر مربی باشگاه نساجی مازندران سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان باشگاه استقلال حسین فرکی سر مربی باشگاه پیکان حسین ماهینی مدافع باشگاه پرسپولیس و مسئولان کمیته داوران سازمان لیگ اشاره کرد.

* در حالی که مسئولان سازمان لیگ از تمامی سرمربیان و کاپیتان‌های باشگاه‌ها در لیگ برتر در این سمینار دعوت به عمل آورده بود اما استقبال خوبی از سوی سرمربیان باشگاه‌های دیگر در این جلسه نشده و افرادی چون برانکو ایوانکوویچ سر مربی پرسپولیس و امیر قلعه‌نویی سر مربی باشگاه سپاهان که در نیم‌فصل اول اعتراض زیادی به داوری داشتند غایب هستند.

 

* علی‌رغم اینکه گفته شده بود مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال قرار است در این سمینار حاضر شود اما بنا به دلایلی در این جلسه حضور نداشت.

* جلسه هم‌اندیشی آشنایی با آخرین قوانین داوری فوتبال به همت سازمان لیگ و فدراسیون برگزار شد که مسئولان سازمان به خاطر استقبال کم مربیان لیگ برتر از این مسئله گله‌مند بودند.

* قبل از آغاز نشست سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات لیگ درباره اظهار کرد و گو سرمربیان لیگ برتری بعد از مسابقه در میکسدزون نکاتی را برای حاضران بیان کرد و از سرمربیان درخواست داشت فقط در مورد مسائل فنی صحبت کنند و راجع به موارد حاشیه‌ای با رسانه‌ها اظهار کرد‌وگو نکنند.

* در حاشیه این نشست حسین ماهینی و علیرضا منصوریان مدام با یکدیگر صحبت می‌کردند.

* سیدمهدی رحمتی کاپیتان باشگاه استقلال به همراه وینفرد شفر در این جلسه حاضر شدند اما دروازه‌بان آبی‌پوشان زودتر از سایرین این نشست را ترک کرد. نکته جالب درباره حضور رحتمی این بود که کاپیتان استقلالی‌ها در طول نشست به سمت علیرضا منصوریان نرفت و به هیچ وجه با سر مربی سابق خود روبه‌رو نشد.

* اصغر حاجیلو سرپرست باشگاه فوتبال استقلال نیز که چند روزی بود در تمرینات این باشگاه غیبت داشت امروز همراه با سر مربی و کاپیتان باشگاه استقلال در نشست هم‌اندیشی شرکت کرد.

* در حاشیه برگزاری سمینار و بحث اعتراض مربیان و شاگردان به داور لحظه اشتباه شاگردان باشگاه ملی کشورمان مقابل ژاپن و گل اول ژاپن به ایران به نمایش درآمد و نکات آموزشی این صحنه و اعتراض بی‌مورد شاگردان باشگاه ملی ایران از سوی فریدون اصفهانیان توضیح داده شد.

این جلسه در حال حاضر در هتل آکادمی فوتبال در حال برگزاری است.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *