آخرین اخبار : 

از ایران تا بایرن‌ مونیخ؛ دوحه ایستگاه مهم تیم‌های ملی و باشگاهی

روزنامه الوطن قطر در نسخه امروز خود (پنجشنبه) نوشت: دوحه در روزهای آینده به ایستگاه مهمی برای تیم‌های ملی مختلف آسیایی جهت آماده‌سازی حضور در جام ملت‌های ۲۰۱۹ این قاره به میزبانی امارات می‌شود. تیم ملی فوتبال قطر نیز یکی از شرکت‌کنندگان این رقابت‌ها است که در ماه جاری میلادی ۴ مسابقه تدارکاتی در دوحه با تیم‌های ملی قرقیزستان اردن الجزایر و ایران برگزار خواهد کرد. از جمله تیم‌هایی که در همین ماه اردوهای خود را در دوحه برپا می‌کنند شامل یمن تاجیکستان فلسطین قرقیزستان پاکستان اردن ایران الجزایر عراق چین افغانستان فیلیپین و ویتنام هستند. تیم‌های زیر ۲۳ سال عراق پاکستان و افغانستان نیز همراه تیم‌های بزرگسالان خود برای تجربه‌اندوزی بیشتر در اردوی قطر حاضر می‌شوند.

منصور الانصاری دبیرکل فدراسیون فوتبال قطر نیز با قدردانی از باشگاه‌های این کشور به خاطر در اختیار دادن ورزشگا‌ه‌ها و محل تمرین‌های خود به تیم‌های برپا‌کننده اردوهای آماده‌سازی در این کشور اعلام کرد: پیشنهادهای زیادی از تیم‌های آسیایی و مطرح فوتبال جهان برای برپایی اردوهای آماده‌سازی در قطر دریافت کرده‌اند که نشان‌دهنده شرایط تجهیزات ورزشی این کشور است. بسیاری از باشگاه‌های اروپایی تمایل به برپایی اردوی آماده‌سازی در دوحه دارند و ما باید نیازمندی‌های آنها را برآورده کنیم.

در فصل زمستان نیز تیم‌های مطرح باشگاهی اروپا از جمله بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن به خاطر شرایط نامساعد هوایی این قاره و ادامه روند مطلوب آماده‌سازی همواره قطر را برای برپایی اردو انتخاب می‌کنند.

انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *