آخرین اخبار : 

ارزشمندترین فوتبالیست دنیا معرفی شد/ «لیونل لیونل مسی» در رده هفتم!

اخیرا یک مطالعه فوتبالی نشان داده که کیلیان امباپه ستاره جوان باشگاه فوتبال پاری‌سن ژرمن ارزشمندترین ستاره دنیای فوتبال است. قیمت او ۲۱۸.۵ میلیون یورو تخمین زده شده است که ۱۸.۲ میلیون یورو بیشتر از نفر دوم لیست منتشر شده در این مطالعه یعنی هری کین از تاتنهام است.

نفر سوم هم‌تیمی برزیلی امباپه نیمار است و قیمت او ۱۹۷.۱ میلیون یورو تخمین زده شده است. شاگردان دیگری که جزو ۵ ستاره اول این لیست هستند هم رحیم استرلینگ و محمد صلاح هستند که به ترتیب ۱۸۵.۸ و ۱۸۴.۳ میلیون یورو قیمت دارند.

در این لیست لیونل لیونل مسی یکی از غول‌های دنیای فوتبال در رتبه هفتم و با ارزش ۱۷۱.۲ میلیون یورو قرار دارد و حریف همیشگی او کریس کریستیانو رونالدو در رتبه نوزدهم با ۱۲۷.۲ میلیون یورو قرار دارد.

بهترین ستاره اسپانیایی در این رنکینگ هم سائول نیگوئز از اتلتیکو مادرید با ارزش ۹۰ میلیون یورو است. جالب اینجاست در این لیست از ۲۷ بازیکنی که قیمتشان بالاتر از ۱۰۰ میلیون یورو تخمین زده شده ۱۶ ستاره در انگلیس بازی می‌کنند ۵ ستاره در لالیگا ۳ ستاره در سری آ ۲ ستاره در لوشامپیونه و یک ستاره در بوندسلیگا.

همچنین این ۲۷ ستاره از ۱۱ کشور مختلف هستند ۶ ستاره از برزیل ۵ ستاره از انگلیس ۵ ستاره از فرانسه ۲ ستاره از آرژانتین ۲ ستاره از پرتغال ۲ ستاره از بلژیک یک ستاره از مصر یک ستاره از آلمان یک ستاره از سنگال یک ستاره از اوروگوئه و یک ستاره از ایتالیا.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *